Wiśniewski: Zarobiłem w życiu 35 milionów i nic mi nie zostało

Michał Wiśniewski w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że nie należy do osób dobrze zarządzających swoim majątkiem. Jak sam twierdzi, udało mu się zarobić w życiu 35 mln. złotych, po których dziś nie ma nawet śladu. Na całe szczęście jednak, w życiu artysty pojawił się ktoś, kto zrobił porządek z jego finansami i dba o to, by rozkojarzony gwiazdor nie musiał martwić się o stan swojego konta.

wróć do artykułu
  • ~???
    (2012-07-26 21:47)
    Szmata , a nie facet!
  • ~zbyszek
    (2012-07-27 07:31)
    michal miales wszystko w tym cztery zony przeputales wszystko twoj problem mam nadzieje ze kolejni ministrowie od kultury nie beda marnowac pieniedzy z moich podatkow na pomoc finansowa dla takich ,,artystow ,, jak ty i tobie podobni tak jak bylo z willas i innymi od takiej pomocy jest opieka spoleczna i inne organizacie ktore maja w swym statucie pomoc ubogim i bezdomnym jezeli jakikolwiek minister czy urzednik chce pomagac poza systemem niech to robi ze swoich prywatnych pieniedzy kazdy polityk chce pomagac bo to szczytny cel i ladnie brzmi w publikatorach ii ludzkich uszach ale niech to robia za prywatne pieniadze
  • ~leszek
    (2012-07-27 08:05)
    Dupek zrobiony na czerwono/rozowo.
    polski pajac. zenada.
    absolutna zenada !!!
  • ~"wielbiciel"
    (2012-07-26 20:47)
    jesli to prawda,ze ten dupek przep...il 35 milionow i nic mu nie zostalo,to czym zarzadza kolejna zona-kretynka???pozwami o placenie alientow???a moze koles mysli dorwac sie do kasy tescia??-tez chyba nadziany,bo tyle lat prezesury...calkiem jak "sprawiedliwy"listkiewicz... UDALY NAM SIE TE ELYTY SPORTOWO-GWIAZDORSKO(???)-B(Y)ZNESOWE.z daleka smierdzi...
  • ~satyr
    (2012-07-26 19:44)
    Została Tobie twoja "uroda" (nie pogoda).
    Walcz dalej PO(srańcu).
  • ~hhh
    (2012-07-26 20:54)
    taki z niego pokerzysta
  • ~HipHop
    (2012-07-26 21:14)
    Czerwony Debilek i tyle!!
  • ~uuuuuuuuuuuuu
    (2012-07-26 22:00)
    byle jak śpiewa i byle jak myśli -szmaciaż
  • ~ZbyszekD
    (2012-07-27 08:06)
    Po pierwsze to nie wierzę żeby w polskim show biznesie w niezbyt długim okresie można było zarobić tak wielkie pieniądze - w zespole przecież musiał się dzielić z kolegami. Po drugie jeżeli miał rzeczywiście takie wielkie pieniądze to musiał je rozrzucać, bo wydać byłoby trudno - nie słyszałem żeby wybudował jakiś pałac.
  • ~karla
    (2012-07-26 19:57)
    ja mam mało ale to zawsze więcej jak nic, czekam na jarka bo jak żyć panie premierze, jak zyć
  • ~kristofor
    (2012-07-27 00:33)
    Czyli nie potrzebna mu jest kolejna żona tylko księgowa?
  • ~gość
    (2012-10-20 14:36)
    i tak przy nim jesteście...nikim zazdrość hehe
  • ~babilon
    (2012-07-30 23:47)
    co za czubek... i po co sie on wystawia...echhhh
  • ~cierko
    (2012-07-27 09:07)
    Uzależnienie od hazardu kosztuje sporo, używki, narkotyki. Jego pieniążki teraz nalezą do właścicieli kasyn, on stracił oni zyskali.
  • ~giżyk!
    (2012-07-27 08:50)
    No panie 'czerwony'---czas stanąć po zasiłek z MOPS-u.
  • ~ja
    (2012-07-27 08:11)
    Mysle ze juz najwyzszy czas przestac
    pisac/ mowic/promowac to rozowe badziewie'
    przeciez on jest bezwartosciowym dupkiem o ktorym
    sie wciaz pisze lub mowi na tych forach.
    WHY ?
  • ~Tata
    (2012-07-27 08:02)
    Nie wystarczy śpiewać, sztuką jest pomnażać zarobione pieniądze, ale jeśli ma się kilka żon, to trudno? Zna Pan historię biblijną o marnotrawnym synu? Jeden pomnożył majątek a drugi roztrwonił. czas się nie wróci.
  • ~ja ja
    (2012-07-27 07:47)
    jak ja tego czerwonego batmana nie cierpie.
  • ~dertfy
    (2012-07-27 07:02)
    czwarta żona też cię rzuci- czego ci zyczę. Piatej już nie znajdziesz bo jesteś za stary
  • ~jazu
    (2012-07-27 06:42)
    a ile z mozdzku zostalo???