Czubaszek o Grycankach: One naprawdę są wielkie!

Maria Czubaszek słynie z tego, że mówi to, co myśli, nie przejmując się przy tym, jak jej słowa zostaną odebrane. Ostatnio, pani Maria wypowiedziała się na temat Marty Grycan oraz jej córek, które szturmem zdobywają polski show biznes. Zdaniem Czubaszek, celebrytki powinny nieco schudnąć.

wróć do artykułu
  • ~DO GRYCANKI SA LEPDZE JAK SKROBANKI
    (2012-10-20 23:31)
    NIE WIEM CZY JEST PANI MLODA KOBIETA, CZY TEZ ZGORZKNIALA ,GRUBA I ,ZAKLAMANA BABA, ALE TAK JUZ JEST, ZE CZASAMI LEPIEJ NIE WYPOWIADAC SIE ,JAK SIE NIE MA WIEDZY NA JAKIS TEMAT. SLYSZALAM ZE GDZIES TAM W PANI OKOLICY DZIALA KOLKO MOHEROWE-TO JEST MIEJSCE DLA PANI,A NIE INTERNET.
  • ~PANI CZUBASZEK JEST WIEKA!!!!
    (2012-10-20 23:24)
    PANI MARIO-KLANIAM SIE I DZIEKUJE ZA ODWAGE.NIE TYLKO O GRYCANKACH,ALE O ABORCJI I EUTANAZJI. WIELKIE I GRUBE JEST OBRZYDLIWE. GDYBY ABORCJA BYLA DOZWOLONA,MNIEJ BYLOBY WASNIEWSKICH I MATEK PRZEMUSIA CZY SZYMUSIA. CO ZAS DO GODNEJ SMIERCI-KAZDY MA DO TEGO PRAWO. BYLAM CHORA I OTRZYMALAM 3 TYGODNIE ZYCIA. STAL SIE CUD-ZYJE ,ALE GDYBYM MIALA CIERPIEC I BYC CIEZAREM DLA DZIECI -BEDAC ROSLINA-SAMA DOMAGALABYM SIE SMIERCI. DOBRZE,ZE MIESZKAM W KRAJU W KTORYM EUTONAZJA JEST NORMALNA I NIKT TEGO NIE WYKORZYSTUJE DO INNYCH CELOW.
  • ~Lepsze Grycanki niż Skrobanki
    (2012-09-07 00:28)
    Wolę być wielka niż małoduszna i wyskrobywać dzieci a potem się tym chwalić. Pani Czubaszek tez nie jest ani piękna, ani mloda, a promuje ją TVN, więc są siebie warte.
  • ~zniesmaczona
    (2012-08-10 07:43)
    A Pani Czubaszek jest naprawdę mała.Dla mnie każde zdanie Pani Czubaszek wypowiadziane koszmarnym głosem jest jak gorzka pigułka.Jedyny atut to,że jest chuda, bo pali papierosy co jest "passe".Lansuje się biedna jak może, politowania godne.Co na to Pan Karolak super mężczyzna i świetny muzyk?A Grycanki młode i ładne.Zdążą jeszcze schudnąć.Przynajmniej nie takie zołzy.
  • ~Zośka
    (2012-07-29 22:14)
    ja myślę, że one komuś płacą za promowanie na siłę. Normalnie przecież nikt, by o nich nie pisał. Zwłaszcza, że nawet nie zrobiły nic... Nawet z firmą lodową nie mają żadnego związku... masakra
  • ~hanka
    (2012-07-23 21:46)
    Tu nie chodzi tylko o wage, ale o styl i sposob bycia.
    A styl jest tandenty, rodem z przedmiescia. Jak mozna wogole takich ludzi profilowac w mediach? Przeciez to okropna tandeta.
  • ~jan
    (2012-07-23 18:17)
    ma maryja racje fakt ze chude szybko stare ale te zatluszczone chociaz marta g najladniejsza
  • ~SKMAZGAJ@GMAIL.COM
    (2012-07-23 17:07)
    PANI MARIO.KAŻDE PANI ZDANIE WYPOWIEDZIANE ,TO MIÓD NA SERCE...I UMYSŁ NORMALNEGO FACETA.