Premier Tusk jest troskliwym dziadkiem. Kupił wnukowi rowerek

| Aktualizacja:

Na co dzień zajmuje się polityką i sprawami państwa, w wolnym czasie jednak, całą swoją uwagę poświęca rodzinie. Donald Tusk jest kochającym dziadkiem, który lubi spędzać czas ze swoim wnukiem Mikołajem. Fakt podejrzał premiera, który kupił malcowi pierwszy rowerek, a następnie cierpliwie uczył go na nim jeździć. "Taki dziadek to prawdziwy skarb!" - zachwyca się tabloid.

wróć do artykułu
  • ~DONALD LITOŚCIWY
    (2012-07-18 10:18)
    A MÓGŁ WYSKROBAĆ!
  • ~Piotr
    (2012-07-18 12:07)
    Gdzie dziecko ma kask.Bardzo poprawny opiekun?
  • ~pol124
    (2012-07-18 22:48)
    I TYM POWINIEN SIĘ ZAJĄĆ...dość
  • ~jacek2011
    (2012-07-18 21:03)
    ciekawe czy mlody wie ze mu dziadunio zafundowal tyrke do 67 lat. pewnie nie bo inaczej by mu ryj rozwalil tym rowerkiem.
  • ~wanda
    (2012-07-18 18:14)
    jakbym zarabiała co Tusk ,to byłabym jeszcze bardzie troskliwa niż on ..
  • ~ukf
    (2012-07-18 16:59)
    A tacy zwykli dziadkowie którzy opiekują się wnuczkami nie dlatego aby tabloid robił im zdjęcia to już nie są dobrymi dziadkami
  • ~nollet
    (2012-07-18 16:52)
    Tusk ma pieniądze z afery hazardowej, jak wspolnik Sob... ma za co kupić rowerek. NIe wiem tylko czy kupiony rowerek za kradzione pieniądze podlega kofiskacie, czy nie?
  • ~POmylony
    (2012-07-18 16:38)
    Jak każdy dziadek, premier również musi od czasu do czasu (w przerwie charatania w gałę, albo tenisa, albo biegania po Sopot) zająć się wnuczkiem, gdy rodzice malca mają dużo spraw na głowie (bo są ekspertami albo od pociągów, albo samolotów).
  • ~do "wawa"
    (2012-07-18 16:00)
    Facet na tym stanowisku nie musi być "fajny i wysportowany", przede wszystkim powinien być kompetentny i uczciwy. Tak się składa że Tusk i jego ZOO nie są fajni. Za to jest wysportowany od "charatania w gałę" i życzę mu wylewu podczas grania, zanim ten kraj dostanie wylewu. Hare
  • ~Głosowałem na PO
    (2012-07-18 15:46)
    Coraz bardziej przypomina przyjaciela swego Putina, na co dzień bandyta, w prasie dobry wuja czy inny dziad. Ch.. mu w dupę i na imię.
  • ~mjk
    (2012-07-18 15:29)
    Tusk widocznie myśli, że na urzędzie premiera może się tak samo obijać jak przy malowaniu kominów. Swoją drogą nie ma się czym chwalić - znam malców, którzy mając 3, 5 roku jeździli na rowerku 16" bez bocznych kółeczek ale za to w kasku
  • ~Fajne
    (2012-07-18 16:35)
    miec takiego dziadziusia
  • ~Bond
    (2012-07-18 13:03)
    Plemiel porazka, ale go sie kiedys rozliczy i nawet lizanie d***y Merkel mu nie pomoze.
  • ~er
    (2012-07-18 14:33)
    A DLACZEGO ROWEREK NIE SAMOLOCIK? ZAWSZE MÓGŁBY NAŁGAĆ, ŻE TO NIE ON, LECZ NP. KACZOR PODESŁAŁ ZABAWKĘ!
  • ~Obywatel Polski
    (2012-07-18 13:16)
    Premier kraju zajmuje się sprawami wagi państwowej, a nie zabawą w dziadka. Jakby był juz poza rządem to mozże robic co chce, ale nie w sytuacji prezesa rady ministrów. Nawet na urlopie powinien zajmować sie , choć w mniejszym stopniu, sprawami Polski. A nie tu pilnuje wnuka na rowerze, tam jedzie z cała rodziną na narty- to jest po prostu niepoważne!!!
  • ~do "wawa"
    (2012-07-18 12:26)
    bo wiekszosc jest hereo?
  • ~piotr
    (2012-07-18 10:41)
    FAJNY FACET TAKI NORMALNY
  • ~Polon
    (2012-07-18 11:32)
    Szacunek dla Tuska. Swietny z niego i czlowiek i premier.
  • ~wawa
    (2012-07-18 11:17)
    Dlaczego wielu ludziom nie podoba się fajny, wysportowany facet, a uwielbiają tłustą, rozlazłą pokrakę, nie tak znowu mądrą i odważną? Co na to lekarze? Jakieś sago maso?
  • ~julka
    (2012-07-18 13:02)
    a kiedy ryży pracuje

Może zainteresować Cię też: