Jak informowaliśmy kilka dni temu, Adam Darski niebawem opublikuje książkę, będącą wywiadem-rzeką, jaki przeprowadziło z nim dwóch dziennikarzy Piotr Weltrowski i Krzysztof Azarewicz. Portalowi pudelek.pl, udało się dotrzeć do jednego z fragmentów tej rozmowy, dotyczącego relacji Nergala z Radosławem Majdanem, który podobnie jak on, był kiedyś partnerem Dody. Okazuje się, że panowie zdążyli się już poznać i polubić. Najwyraźniej wspólne doświadczenia sprawiły, że świetnie się dogadali:

Reklama

Jakiś czas temu spotkałem się z Radkiem Majdanem. Polowaliśmy na siebie już od dłuższego czasu. Poznawałem wielu jego kolegów. Słyszałem nie raz, że to zwyczajnie fajny gość. "Musicie się poznać, polubicie się". Tak mówili wspólni znajomi. Jakby nie patrzeć, mieliśmy z Radkiem wspólne doświadczenia, byliśmy do siebie porównywani, poniekąd dzieliliśmy również łoże. Zwyczajnie chciałem się z nim spotkać. Trafiło akurat na imprezę, gdzie był tłum fotografów. Przywitaliśmy się na niedźwiedzia i zaczęliśmy gadać. Trwało to pół godziny. Wypiliśmy kilka drinków i wymieniliśmy się telefonami. Było miło, jakbym człowieka znał od pięciu lat, a nie od pięciu minut. - powiedział Nergal w wywiadzie.

Czy ta męska przyjaźń spodoba się kobiecie, za sprawą której panowie "poniekąd dzielili łoże"? Podejrzewamy, że prędzej czy później Doda pokusi się o uszczypliwy komentarz w tej kwestii.

AKPA