Jak informuje tabloid, Ola Kwaśniewska opuszcza mieszczące się na zwanym złośliwie Zatoką Czerwonych Świń osiedlu mieszkanie, które zostawili jej rodzice. Razem z narzeczonym, synem rekina nabiałowego biznesu Jakubem Badachem, kupiła już ponoć nowy apartament. Młodzi chcą tam razem zamieszkać już po ślubie, który zaplanowali na wrzesień.

Reklama

Fakt donosi, iż dotąd narzeczeni tylko pomieszkiwali u siebie – a to Ola wpadła do domu Kuby w Starej Miłosnej, a to Kuba zawitał do mieszkania córki prezydenta. Po ślubie jednak, z oczywistych względów chcą zamieszkać razem w zupełnie nowym miejscu.

Fakt / Newspix

Tabloid zastanawia się, czy muzykowi uda się porozumieć z córką prezydenta w sprawie wykończenia wnętrz. Apartament stoi na razie pusty, przed młodymi decyzje, jak go urządzić. On, artystyczna dusza, z pewnością potrzebuje przestrzeni i światła, ona tego nie lubi i woli małe zacienione pokoiki.

Kapif

Nie przepadam za dużą ilością światła. Zawsze mam pozasłaniane okna – zwierzała się w serwisie onet.pl. Jednak jest coś, co ich łączy – duża garderoba. On musi mieć gdzie wieszać sceniczne stroje, ona – swoje modne torebki i suknie.

>>>Czytaj także: Horror. Tak się w Polsce jedzie na wakacje. 11 godzin męczarni