Nieprzyjemna atmosfera skandalu, jaka wytworzyła się wokół związku Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka w końcu odbiła się na ich miłości. Jak informuje Fakt, piękna gwiazda postanowiła wyjechać sama na wakacje.

Reklama

Agnieszka czuje się zlinczowana przez media. Zarzuca Mikołajowi, że jej nie broni przed oskarżeniami. Jest rozgoryczona tym wszystkim i dlatego nie radzi sobie z emocjami – zdradza Faktowi znajomy Krawczyka.

Powiedziała mu, że wyjeżdża, żeby odreagować, odpocząć i wszystko sobie przemyśleć. A on pracuje i zamartwia się, co będzie z nimi dalej. Oni naprawdę bardzo się kochają, ale od samego początku ich związku, rzucano im kłody pod nogi – dodaje informator tabloidu.

Początki romansu Agnieszki i Mikołaja wywołały niemały skandal w polskim show biznesie. Dla Włodarczyk Mikołaj porzucił swoją wieloletnią partnerkę, Anetę Zając, która jest matką jego dzieci. W dodatku cała trójka pracowała razem na planie serialu "Pierwsza miłość". Włodarczyk oskarżano, że umyślnie rozbiła związek i zabrała koleżance faceta.
By oczyścić atmosferę, Agnieszka postanowiła odejść z telenoweli. Ale i to nie pomogło. Dopiero czas pokaże, czy Włodarczyk i serialowemu Pawłowi z telenoweli "Pierwsza miłość" uda się wyjść z tego kryzysu.

>>>Czytaj także: Halina Mlynkova ucieka po rozwodzie