Twarz aktora już wkrótce pojawi się w spotach telewizyjnych, na plakatach, w prasie i na ulotkach, będzie on zachęcać nas do korzystania z usług jednego z banków.
Jak donosi Fakt, Adamczyk podpisał umowę na rok. Gaża, jaką za to otrzymał, też nie powinna nikogo dziwić, gdyż gwiazdy zazwyczaj dość wysoko cenią swój udział w kampaniach reklamowych. A ponieważ Piotr Adamczyk zna swoją wartość, więc może sobie pozwolić na stawianie warunków. I tak aktor dołączył do grona takich gwiazd jak Marek Kondrat, Szymon Majewski, czy Edyta Górniak, które także użyczyły swojego wizerunku do reklamy banków.

Reklama

Tabloid spekuluje, iż Piotr Adamczyk podjął się wystąpienia w reklamie, by zapewnić luksusowe życie swojej małżonce Kate Rozz.

Michał Pieściuk / newspix.pl

Aktor właśnie zabrał swoją ukochaną na ekskluzywne wakacje na Malediwy, planuje ponoć zakup domu pod Warszawą i zakup czystej krwi rumaka, na którym mogłaby jeździć, jego wybranka. Fakt twierdzi, iż Kate jest przyzwyczajona do życia na wysokim poziomie, a zakochany w niej Adamczyk, zrobi wszystko, by tylko uszczęśliwić żonę.

>>>Czytaj także: Rinke Rooyens rozstał się z ukochaną