Korwin Piotrowska ostro o Wojewódzkim: Gardzi Polakami

| Aktualizacja:

Świat polskich mediów podzielił się w ostatnim czasie na tych, którzy krytykują żarty o Ukrainkach w wykonaniu Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego, oraz takich, którzy nie widzą w nich niczego oburzającego. Głos w sprawie zabrała także Karolina Korwin Piotrowska, która zawodowo zajmuje się komentowaniem poczynań polskich gwiazd.

wróć do artykułu
  • ~cyngiel
    (2012-07-05 17:28)
    Tylko dzieki tak zwanemu salonowi takie chamidlo fukcjonuje w przestrzeni medialnej . Niesiol paligup kutz figurski itd przy pomocy tak zwanych dzienikarzy do walki politycznej z opozycja przekroczyli nie tylko przyzwoitosc ale unurzali polityke w szambie.
  • ~dziad
    (2012-07-05 18:21)
    W pełni popieram Twój pogląd CYNGIEL.

    Dodam od siebie jeszcze całkowity brak honoru zarówno z lewa , z prawa jak i środka naszej sceny politycznej ( na szczęście nie wszyscy cierpią na tą przypadłość)
  • ~pogonić z mediów nadęciaka!
    (2012-07-05 18:46)
    Człowiek co innych nie szanuje...
    tylko na kopa zasługuje!
  • ~są chętni do pomiatania sobą?
    (2012-07-05 19:08)
    Korwin Piotrowska ostro o Wojewódzkim: Gardzi Polakami (wiadomość z dnia 5.07.2012)
    Tej wiosny, każdy odcinek programu "Kuba Wojewódzki" oglądało średnio 1,82 mln widzów, co dało stacji TVN pozycję zdecydowanego lidera rynku telewizyjnego

    CZY SĄ JESZCZE CHĘTNI DO OGLĄDANIA PROGRAMÓW TEGO OSOBNIKA,KTÓRY NIMI GARDZI?
  • ~kozik
    (2012-07-05 20:29)
    Ten parch nie gardzi Polakami, tylko ich nienawidzi i wykonuje zlecone mu zadanie za sowitym wynagrodzeniem.
  • ~..
    (2012-07-05 21:16)
    To musi bolec tak nienawidzić Polski jednocześnie mieszkajac tu i nie znając innego jezyka. Mogę sfinansować bilet w jedna stronę do Korei Pln dla tego osobnika.
  • ~Wilga
    (2012-07-05 21:36)
    Celebryci biorą dużą kasę za krytykę polskości ,patriotyzmu ,a matoły ich popierają






    Celebruci biorą dużą kasę za krytykę polskości .patriotyzmu, a POmatoły i ich salon ich POpierają.
  • ~Awatar
    (2012-07-05 22:17)
    Uważam, że ten metroseksualny facet powinien zniknąć z wizji i telewizji. Jego szmoncesowate dowcipy i nagłaśniane liasons z coraz to nowymi "pierwszymi naiwnymi" ślicznymi dziewczynami są skandaliczne. Taki facet zupełnie mimowolnie staje się wzorem dla młodego pokolenia, kóre utwierdza się w przekonaniu, że wabienie, porzucanie, zdrada i wymiana partnera to sprawy oczywiste i społecznie akceptowane. Rodzi to potężną destrukcję struktury społecznej, w której wartości ważne dla trwania rodziny i wychowania zdrowych fizycznie i psychicznie dzieci są nagminnie i publicznie kwestioniowane i ośmieszane. A potem may wysoki odestek rozwodów i dzieci z rodzin patologicznych. Ten pan o wyglądzie wykastrowanego, zagłodzonego koguta i takim też głosiku jest antypatycznym kabotynem z kompleksem Don Juana. A do tego naśmiewanie się z ludzi, którzy tyutaj przjechali i chcą zarobić trochę grosza w upadlających warukach przypomina mi Polish jockes w Imperium Dobra czyli USA, co nas jako Polaków zawsze bardzo wzburzało. Należy tego kolesia zdjąć z wizji i wysłać do roboty, ale kurde on nic nie umie.!
  • ~tak se pytam bez sensa
    (2012-07-05 22:55)
    "Gardzi nimi". To znaczy że on oni kim są?
  • ~"POLSKOSC TO NIENORMALNOSC" - FRANZ DONALD THUSKE
    (2012-07-05 23:08)
    WIERNY UCZEN HERR THUSKA
  • ~debile
    (2012-07-05 23:48)
    za sam żart o sprzątaczkach powinni dostać w ryj, a za żart o gwałceniu po kołku w dupsko
  • ~Odznaczenia
    (2012-07-05 23:52)
    Patrzac na nich widzi siebie. Ale ? Pieniadz nie smierdzi...
  • ~wielbiciel
    (2012-07-06 02:05)
    To nie były żarty o Ukrainkach, tylko o tzw. prawdziwych Polakach. Same Stiopy.
  • ~Król Maciuś I
    (2012-07-06 04:06)
    Nie mogę wyjść z podziwu ,jak długo można zajmować się ekstrementami.
  • ~dey001
    (2012-07-06 06:07)
    Jak długo możnz zajmować się "starą kupą".
  • ~beata
    (2012-07-06 08:30)
    Korwin-PIotrowska sama jest wzorem gardzenia Polakami i Polkami,szczególnie ładniejszymi od siebie,czyli niemal wszystkimi
  • ~kriss
    (2012-07-06 08:48)
    To dziwne, że ta pani przypomniała sobie o Polakach kiedy Wojewódzki zaczął mówić o Ukraincach.A kim ten pan gardził wcześniej??? Pani nie słyszała??? Chyba, że w tym wieku słuch już nie ten...
  • ~marmara
    (2012-07-06 08:54)
    "Kuba ma wielki problem ze sobą w tej konkretnej ukraińskiej sytuacji i z Polakami. Nie lubi ich. I gardzi nimi, a to jednak jego odbiorcy. Jak dla mnie - gardzi za bardzo." A KUBA TO KTO?! Że ma problem z "ukraińską sytuacją" to rozumiem ale z Polakami?!
  • ~autor
    (2012-07-06 09:43)
    ja myślę że wojewód. gadzi sobą i wszystkimi, ma kompleksy, wygląda jak pajac, no i głównie działa chyba na haju...
  • ~tt
    (2012-07-09 22:18)
    Gardzi Polakami, tak samo jak gardził Polakami jego tatulo - sowiecki prokurator.

    Plugawe bolszewickie nasienie.

Może zainteresować Cię też: