Wczoraj pisaliśmy o tym, że Joanna Krupa, w celu zdobycia popularności w Stanach Zjednoczonych wzięła udział w żenującym reality show "The Real Housewives of Miami". Zwiastun produkcji obejrzała Karolina Korwin-Piotrowska, która podziela naszą opinię na temat poziomu prezentowanego przez program, w którym pojawiła się polska modelka. Na swoim profilu na Facebooku dziennikarka napisała:

Reklama

Jezu....czy Dżołana w imię amerykańskiej kariery pozwoliła sobie dać, że tak powiem, "z liścia" w tym żenującym programie...jakaś amerykańska, nabotoksowana na całym ciele, pinda bije naszych w amerykańskiej telewizji??. WTF! I to osuszanie łez gąbka do makeupu....cóż, FEJM.

Trzeba przyznać, że Karolina Korwin-Piotrowska, choć słynie z kontrowersyjnych poglądów, tym razem miała rację. Fani Joanny Krupy z pewnością znajdą argumenty na obronę swojej idolki, ale będąc obiektywnym należy przyznać, że choć "The Real Housewives of Miami" faktycznie cieszy się w Stanach Zjednoczonych dużą popularnością (podobnie zresztą, jak "Kipa z New Jersey" czy "Jerry Springer Show"), jest to rozrywka na żenująco niskim poziomie.

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z nową rolą Krupy, przypominamy zwiastun reality show z jej udziałem:

http://youtu.be/OdglM5-mlGk