Wojewódzki kpi z Majdana: Były były Dody, literat, wodzirej

| Aktualizacja:

Kuba Wojewódzki w ostatnim czasie znajduje się w prawdziwym ogniu krytyki, co nie przeszkadza satyrykowi w tradycyjnych kpinach z kolegów i koleżanek z branży. W rubryce Mea pulpa na łamach ostatniego numeru "Polityki" oberwało się Radkowi Majdanowi.

wróć do artykułu
  • ~Pytajnik
    (2012-07-11 17:55)
    Re Polak : No co ty ? PO co mu matura ... Ważniejsze niż wykształcenie jest to by POpierać tych właściwych
  • ~Pytajnik
    (2012-07-11 17:52)
    Niewinne żarty. Słyszałem raz w ESce i to był koniec mojej przygody z tym radiowym szmatławcem "niewinne" żarty Kupy na temat vaginy Pani Edyty Górniak. Baardzo to było zabawne i jakie yntelygentne... Zadziwiające, że taki prostak i cham w ogóle może egzystować w mediach. Propagowanie chamstwa i głupoty przez PO sięga już granic absurdu...
  • ~....
    (2012-07-06 08:41)
    Majdan to chłop z ...a Wojewódzki doigra się i dostanie za obrażanie ludzi w końcu od kogoś w ry...
  • ~zgryżliwa
    (2012-07-05 12:03)
    Zastanawim się ...czy we wszystkich sprawach i o,w szystkich osobach..
    Panu Wojewódzkiemu wolno się wypowiadać.Teraz skoro jego ego, zostało
    obrażone ...zaczyna walić gdzie popadnie , Tym razem zaczął polowanie ,od
    Majdana ...i myślę że wszystkim z kim mu nie po drodze albo ...na drodze
    staną... ,będzie walił jak w kaczy kuper.,
    .ależ bedzie ubaw.bo On nie daruje...
  • ~zyta94
    (2012-07-05 08:53)
    pan Wojewódzki jest w tym wieku że już chyba czas na emeryturę co? pora włożyć papcie, zaparzyć herbatkę o obejrzeć "Tomka Lisa na żywo"
  • ~Tefałenowski debil z móżdżkiem kolibra
    (2012-07-05 07:33)
    Dlaczego DZIENNIK zachowuje się jak szmata???
    Dlaczego ???
    Dlaczego wciąż promujecie tego antypolskiego bydlaka ,chama ,pupllka tych łajdaków ,którzy opanowali Polskę po 1989 r???

    Dlaczego promujecie tego pętaka chodź wszyscy wiemy co zrobił?

    Takich bydlaków jak on powinno się BOJKOTOWAĆ. \Takim bydlakom nie powinno się podawać ręki.

    A wy nieustannie promujecie tego karalucha.

    Jak wam k...a nie wstyd???
    Jak wam k..a nie wstyd???
  • ~pisowski pisowiec
    (2012-07-05 07:25)
    PO-wska Kupa.
  • ~mm
    (2012-07-05 04:49)
    No to zabrał się na reszcie chłopina za swoich, na poziomie magla. Tak trzymaj, pięknie mówisz.
  • ~DZiDZIUS Z PARYZA
    (2012-07-05 01:23)
    ON ROBI TAK SAMO A MOZE I GORZEJ A MAJDANOWI NIE DACIE SIE WYPOWIEDZIEC MOZE LEPIEJ OPOWIE O BREDNIACH WOJEWODZKIEGO LUB JARMULKI NIE WIEM PACHNIE MI TU TRZOSNKIEM
  • ~kolo
    (2012-07-04 22:32)
    Dogadał kocioł garnkowi,Jeden cham drugi pozer.
  • ~Polak
    (2012-07-04 20:36)
    przepraszam, czy wojewodzki ma chociaz mature ?
  • ~Hiena stulecia
    (2012-07-04 20:31)
    Dostanie na odlew az sie nogami nakryje..ktos POwinien mu pape w kupie wytarzac ...
  • ~Tofik
    (2012-07-04 20:17)
    Od Wojewódzkiej Kupy nawet Mucha uciekła, bo nie wytrzymała smrodu.
  • ~bul... bul... bul...
    (2012-07-04 20:17)
    szambo Wojewódzkie znowu bulgoce...
  • ~oki