Marczuk broni Wojewódzkiego: Słyszałam dużo gorsze słowa

Żarty Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego na temat Ukrainek wywołały prawdziwą burzę. Nie ma dnia, aby któraś ze znanych postaci polskiego show biznesu, mediów czy polityki nie wypowiedziała swojego zdania krytykując, bądź broniąc prowadzących audycję "Poranny WF". Teraz głos w sprawie zabrała pochodząca z Ukrainy Weronika Marczuk.

wróć do artykułu
  • ~Adam M
    (2012-07-03 11:21)
    Jeśli dobrze zrozumiałem p. Marczuk powiedziała żę Kuba nie jest ostatnim chamem.
    On jest przedostatnim chamem
  • ~tg64
    (2012-07-03 11:30)
    Ciekawe co by ta Pani powiedziała gdyby była sprzataczką z Ukrainy?
  • ~mm
    (2012-07-03 11:45)
    To nie chodzi tylko o Ukrainki. To jest wielkopańska pogarda dla ludzi ciężko pracujących fizycznie - szczególnie kobiet.
    A swoją drogą to odpowiednie urzędy powinny sprawdzić czy inteligentni inaczej nie zatrudniali na czarno, czy nie poniżali, czy i ile płacili? ...
    A może tak dociekliwi dziennikarze odkryją mroczne tajemnice "inteligencji" durnych wesołków medialnych
  • ~Gosia
    (2012-07-03 11:45)
    Ja w swoim domu też sprzątam często na kolanach i nie widzę w tym nic ubliżającego. To nie Ukrainkom czy pozostałym kobietom powinno być z tymi żartami W i F źle tylko redaktorom Porannego WF. Ale oni żyją w innym świecie. Świecie pozerstwa, sponsorów, fałszywego uwielbienia, nieprawdziwych przyjaciół, fleszy itp. W związku z tym, nie można od nich zbyt wiele wymagać. Ot, traktować z przymrużeniem oka. To co opowiadają w WF-ie nie ma dla mnie żadnego znaczenia, żadnej wartości. To jest niby śmieszna papka dla "statystycznego". Ja "statystycznym" nie jestem - na szczęście.
  • ~P.P.
    (2012-07-03 11:56)
    Łatwo mu drwić z innych nacji ... ale jakoś nie słyszałem z jego ust dowcipów o Żydach ...
  • ~Mick
    (2012-07-03 11:57)
    Bronią Wojewódzkiego osoby o marnej reputacji- osoba, która bierze pod stołem nie powinna się wypowiadać na temat moralności.
  • ~norge
    (2012-07-03 12:10)
    Na pewno tak nie myślą, Vercia, na pewno :)
  • ~Tarantula
    (2012-07-03 12:35)
    TAMTA PANI SIĘ PODLIZUJE. PEWNIE MA JAKIEŚ KONTAKTY Z OMAWIANYMI
    OSOBNIKAMI. NIE O TO CHODZI, CZY ONI SĄ RASISTAMI, PO PROSTU TO
    CHAMY. A TEORII RASIZMU NA PEWNO NIE ROZUMIEJĄ. GDYBYM BYŁ
    SZEFEM PARTII RASISTOWSKIEJ, TO NA PEWNO NIE PRZYJĄŁBYM ICH.
  • ~r
    (2012-07-03 12:54)
    Jedno warte drugiego. Panienka z klejem na lapkach tanczaca kiedys u mafiozow na rurze i Palant z syndromem Narcyza i kupopodobna reputacja.
  • ~Jarzębina
    (2012-07-03 13:29)
    Przeprosili, kiedy zaczęli chodzić po rozżarzonych węglach i w pięty piec zaczęło. Ja również się poczułam fatalnie, sorry "niefajnie" po ich wypowiedzi, a Ukrainką nie jestem. Mnie nie przeprosili ale prawdę powiedziawszy mam to gdzieś. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie..okazali lekceważenie to i ja im swoje pokażę, nie oglądałam i oglądać jakby co nie będę. A pani Marczuk się dziwię, ze się dała tak przez te 20 lat poniewierać...Może dlatego jest, kim jest..
  • ~kk
    (2012-07-03 14:17)
    swoj swojego zawsze bedzie bronil --- wyrzucic i oczyscic TViRADIO z tego wulgaryzmu i chamstwa
  • ~i tyle
    (2012-07-03 16:39)
    zwróćcie uwagę kto broni tego pajaca: Marczuk (sic!) Lis z Lisową, Hartman, Gazeta Wyborcza, Środa, jednym słowem ci co lubią pouczać innych a sami mają dużo za uszami
  • ~Grom
    (2012-07-03 17:04)
    Kur** kur*** łba nie urwie!!!
  • ~kresowian
    (2012-07-03 17:23)
    tocka w tockie do sra <<,a
  • ~Tamara
    (2012-07-03 18:01)
    Ja bym dego świra nie ratował KTO Z KIM PRZTSTAJE TAKIM SIE STAJE
  • ~Zbych
    (2012-07-03 18:35)
    Weronika nie rozumie, ze panowie podczas swojego ohydnego wystapienia ponizyli nie tylko Ukrainki, ale przede wszystkim "Statystycznego Polaka". Audycja jest satyryczna, ale do ciezkiej anielki nalezy miec wyczucie, co twoj sluchacz uzna za dowcip, a co za obraze w jego niby imieniu. Mnie, jako Polaka te slowa mocno ubodly, bo ja szanuje i cenie kazda prace. Poza tym, ktory "Statystyczny Polak" moze sobie pozwolic na pomoc domowa?
  • ~kruk
    (2012-07-03 18:56)
    Ona, tańcząc na rurze, słyszała już bardziej soczyste określenia, jak sama przyznaje. Przywykła do takiego traktowania.
  • ~Ja
    (2012-07-03 20:15)
    "Przez 20 lat mieszkania w Polsce słyszałam dużo gorsze słowa"

    Czy to jest forma rozgrzeszenia za niewybaczalną podłość, czy przechwałki związane ze znajomością Słownika Polskich Przekleństw i Wulgaryzmów.

    Czas najwyższy wyplenić chamstwo z polskich mediów.

    Osoby publiczne zobowiązane są do kreowania właściwych postaw, wśród odbiorców programów, przez nie prowadzonych.

    Tymczasem dbają one wyłącznie o własną popularność przeliczaną na ilość wyemitowanych, płatnych reklam, podczas błazeńskich ekscesów.

    Dość! Dość! Dość!

    Czas na ludzi, którzy zjednają sobie sporą rzeszę odbiorców bez deptania wartości i godności drugiego człowieka.
  • ~Onetto
    (2012-07-03 22:51)
    Ciekawe gdzie tak Marczukową poniewierali? To w pracy te słowa słyszała?;)
    No tak Polacy przecież rasiści hehe
  • ~Aleks
    (2012-07-03 23:09)
    Proponuję pani Marczuk by napisała swoją wypowiedź po ukraińsku i wysłała do gazet: "Silśki wisti" lub "Hołos Ukrajiny", a potem pojechała do ojczyzny na wakacje. Wtedy przekonamy się, co na ten temat myślą Ukrainki. Może też pojadą z nią jej "showmani"? Ta kobieta musi pracować w wyjątkowych spelunkach, jeżeli zatraciła już zupełnie chodźby minimalne poczucie godności i szacunku dla samej siebie.

Może zainteresować Cię też: