Piróg krytykuje Grycanki: One nie mają normalnych proporcji

Michał Piróg nie jest entuzjastą fenomenu Grycanek i wielokrotnie w mediach wyrażał swoją niechęć wobec trzech puszystych celebrytek na warszawskich salonach. W ostatnim numerze magazynu Flesz, tancerz i choreograf po raz kolejny skrytykował Martę Grycan oraz jej córki Wiktorię i Weronikę za promowanie niezdrowego trybu życia.

wróć do artykułu
  • ~olo
    (2012-07-02 19:14)
    Pytanie: kto to jest Piróg? Sorry błąd: Co to jest piróg?
  • ~kolec
    (2012-07-02 19:41)
    Oiroga nie znam, ale wystepy tych nieapetycznych pań spowodowały, że przestałem kupować lody tej firmy. Obleśnie mi się kojarzą.
  • ~jan
    (2012-07-02 19:58)
    pirog sam nie ma wygladu faceta przeciez taka wydmuszka facetopodobna najlepiej mu bedzie z kazadii
  • ~jan byl jasiem
    (2012-07-02 20:29)
    ha ha pirog nie ma normalnego rozumu.
    takie pierogi to powinno sie wysylac do ...
  • ~Dzięgiel
    (2012-07-02 20:33)
    Piróg to typek gejopodobny.
  • ~buhahaha
    (2012-07-02 21:14)
    Pirog... spec od normalnosci ;)
  • ~cynizmus
    (2012-07-02 21:23)
    a kto to jest ta gycanka ? lub co to jest grycanka?
  • ~fargo
    (2012-07-02 21:33)
    A mnie Grycanki bardzo się podobaja, są urokliwe i całkiem sexy
  • ~ala
    (2012-07-02 22:05)
    trochę racji ma.
    Kolec- przecież grycanki nie mają związku z lodami - to nie ich biznes jest! wspólne nazwisko nie zawsze oznacza ten sam biznes. a więc Pani strata:P
  • ~muś
    (2012-07-02 22:18)
    Piróg -- wzorzec męźcizny, znawca kobiecej urody. Idźże "chłopie" do diabła, może Cie popieści.
  • ~Ludo
    (2012-07-03 00:55)
    Czy widział ktoś z was jak tańczy juror Piróg . No i co ? Nikt nigdy nie widział.To jak on się tam znalazł w tej TV.
  • ~ania
    (2012-07-03 01:13)
    Z buziaka są ładne ale nie wiem kim te panie są. Skąd on wie dlaczego są otyłe i czi prowadzą niezdrowy tryb życia, może jedzą tylko opłatek a jest winne uwarunkowanie genetyczne. Pirug krytykuje innych a sam nie jest lepszy, podobno gej.
  • ~Tom
    (2012-07-03 02:43)
    Opasle, nieapetyczne stwory ktore promuja zarcie nie zdrowe jedzenie. Skad one sie wziely? Z inna opasla boginia polskiej kuchni Gesslerowa? To jest szambo1
  • ~Qawa
    (2012-07-03 06:02)
    Pirog, No to co ze nie nie maja ,one sa naprawde fajne ,tylko jedne jedyne wlasnie takie fajne Grycanki mamy ,ja sie ciesze ze mamy Grycanki :)
  • ~bul
    (2012-07-03 07:54)
    NA SZCZĘŚCIE TAKICH 'ORYGINAŁÓW' JEST NIEWIELU . CHOĆ SĄ BARDZO GŁOŚNI . Z RESZTĄ JAK MEDIA , KTÓRE ICH 'PROMUJĄ' .
  • ~mawlk
    (2012-07-03 09:55)
    moim zdaniem p. Piróg ma rację, promowanie nadmiernego spożycia czy uzycia czegokolwiek jest szkodliwe dla społeczeństwa, szczególnie młodych osobowości
  • ~mosiek
    (2012-07-08 08:26)
    opasłe cycanki jak moje mecki
  • ~pzpr
    (2012-11-03 12:00)
    pirog ma racje ,nie mozna promowac tych opasow,one nadaja sie do obory i jako dojarki,sa jak trzy wielkie hipopotamy,otluszczone szpetne ,do nich dolaczyc nalezy niezgode katerine scisnieta gorsetem i brzydka az strach patrzec.baby koszmar.