Ślub Michała Wiśniewskiego nad mazurskim jeziorem

| Aktualizacja:

Michał Wiśniewski w sobotę po raz czwarty stanął na ślubnym kobiercu. Lider zespołu Ich Troje pojął za żonę Dominikę Tajner, para złożyła sobie przysięgę małżeńską w malowniczej scenerii mazurskich jezior.

wróć do artykułu
  • ~ADAN
    (2012-07-02 09:17)
    CIEKAWE ZA ILE CZSU TEN PRZYGŁUP BĘDZIE SIĘ ŻENIŁ PO RAZ PIĄTY!!!???
  • ~jasiek
    (2012-07-02 09:45)
    Nie wiem co kobiety widzą w tym pajacu. Pewnie to kobiety z mózgami mew.
  • ~ja
    (2012-07-02 09:52)
    taaa... Wiśnia na pewno zapamięta go do następnego ślubu... tylko w jakiej wierze???
  • ~Kopernik
    (2012-07-02 10:56)
    Przypomnijmy, że niespełna dwa tygodnie temu Polska zamarła. Lider Ich Troje ogłosił, że ma raka.

    Ja nie zamarłem akurat w jego wymysloną dla mediów gadkę o chorobie trudno uwierzyć .potrzebna jest pajacowi kasa to wszystko zrobi aby było o nim głośno ,a Tajnerowi współczuję ...takiego zięcia
  • ~o kuna
    (2012-07-02 11:20)
    Wyrazy wspolczucia dla pana Tajnera i jego corki.
  • ~bolek
    (2012-07-02 11:22)
    co mu zostalo jak jest przyglupem
  • ~Mateusz
    (2012-07-02 11:23)
    Mlodej Parze ,Wszystkiego Najlepszego :) i serdeczne pozdrowienia :)
  • ~hehe
    (2012-07-02 11:34)
    BURAK bez dziecinstwa.
  • ~arek
    (2012-07-02 11:48)
    super jesteś Michale
  • ~vp
    (2012-07-02 11:55)
    Tajnerom to ja składam kondolencje - Tajnerowie toż to mezalians !
  • ~Tadek z Pyrzyc
    (2012-07-02 12:14)
    Do Henryka VIII już niewiele mu brakuję.
  • ~aga
    (2012-07-02 12:16)
    brzydka sukienka, jakby z sezonu z przed kilkunastu lat
  • ~Martyna
    (2012-07-02 12:22)
    Takie złośliwe komentarze zostawcie dla siebie.
    Widać, że sami nie jesteście szczęśliwi zajmując się wypisywaniem takich głupot.
    Każdy robi w życiu to na co ma ochotę, bo życie jest tylko jedno.
  • ~EDEK
    (2012-07-02 12:34)
    ALE JAJA KTÓRE WYZNANIE JESZCZE NIE UDZIELAŁO ŚLUBU TEMU CZERWONEMU WARIATOWI?
  • ~Kate
    (2012-07-02 12:51)
    Uwaga dla redaktora: można by było być bardziej skrupulatnym w zbieraniu informacji ;) Ślub odbył się w Jabłoni k. Pisza, nad jeziorem Brzozolasek
  • ~normalny
    (2012-07-02 13:02)
    ten który łamie przysięgę to przysięgając drugi raz powinien drugą przysięgę składać dupą a nie gębą jeżeli robi idiotę z siebie to w porządku ale niech nie obraża innych i dzieci swoich
  • ~Bogusława z Opola
    (2012-07-02 14:03)
    Tak się składa w życiu różnych ludzi,że poprzez swoje w nim zdarzenia mniej lub bardziej ważne - zaświadczają o sobie, o swoim człowieczeństwie, o wartościach jakimi się kierują przy podejmowaniu decyzji.Czy biorą pod uwagę konsekwencje , będące najzwyklejszym efektem ich wcześniejszych poczynań???A... to już jest druga strona medalu. Po co tu i teraz o tym...Raz się żyje...To prawda, tylko że CZŁOWIEK , to ponoć BRZMI DUMNIE a w tym konkretnym przypadku - niestety...Tylko tyle i aż tyle...
  • ~Krystyna
    (2012-07-02 14:31)
    A co z przysięgami poprzednimi? Nie mają znaczenia? Ktoś go zwolnił z nich, co z wyznaniami, zapewnieniami? Nawet nie chce mi się czytać tych "sensacji". Szkoda mi tej kobiety.
  • ~bajka
    (2012-07-02 14:39)
    Czym to sie chwalic czwartym slubem ? bez przesady robicie z Wisnieskiego gwiazde a jest kim jest a do gwiazdy to mu daleko.Denerwuje mnie to ze piszecie jakby to bylo nie wiem co nie lubie go i tyle...
  • ~fan
    (2012-07-02 15:09)
    Następny ślub Wiśniewskiego bedzie na Księżycu z suczką Łajka .
    Bo był już pod wodą , na jezioerze itp.

Może zainteresować Cię też: