Ślub Michała Wiśniewskiego nad mazurskim jeziorem

| Aktualizacja:

Michał Wiśniewski w sobotę po raz czwarty stanął na ślubnym kobiercu. Lider zespołu Ich Troje pojął za żonę Dominikę Tajner, para złożyła sobie przysięgę małżeńską w malowniczej scenerii mazurskich jezior.

wróć do artykułu
  • ~bebilon
    (2012-07-30 23:44)
    wszystko to takie smoeszne, tyle zon.!!! tylko szkoda mi tej Tajnerki...
  • ~Octavian
    (2012-07-08 08:50)
    Jeżeli ta choroba to nie bujda reklamowa, to Wiśniewski może nie dożyć piątego ślubu !!!
  • ~Obs..tor
    (2012-07-07 18:25)
    ... uroczyste rozwody z suto zastawionymi stołami też powinny się odbywać a zaraz potem nowy ślub...
  • ~lion
    (2012-07-04 13:23)
    Przypomnijmy, że niespełna dwa tygodnie temu Polska zamarła. Lider Ich Troje ogłosił, że ma raka. Uroczystość weselna stanęła pod wielkim znakiem zapytania.
    ===
    A ja się pytam,czyja Polska,bo ja o niczym nie słyszałem i co mnie on obchodzi,może brać ślub codziennie,nawet z samym diabłem.
  • ~Olala , co sie narobiło ......
    (2012-07-04 06:09)
    Na szczęśliwego to On nie wygląda !!!
    Dziwny ten jego ostatni związek i dziwna jego wybranka - wcale do siebie nie pasują !!!
  • ~Miłka
    (2012-07-03 19:50)
    Wobec Boga jest bigamistą, czy katolik czy ewangelik mają jednego Boga.Chyba to już będzie ostatnia żona--bo teść z charakterem może z wiślanami w razie czego skórę przetrzepac.SZCZĘŚCIA POWODZENIA I ZDROWIA!!!
  • ~ewima
    (2012-07-03 11:14)
    oj oj tam czepiacie się Michała asami nie jesteście lepsi ile osób nie celebrytów się rozwodzi i jest cisza bo nikt o tym nie wie dobrze Mu życzę dużo zdrowia pieniędzy i szczęścia bo to najważniejsze
  • ~popapraniec
    (2012-07-03 07:16)
    Ale kogo to obchodzi co on robi!pajac i jeszcze raz pajac!marionetka,kukiełka, i do tego zarozumiały dziwoląg myśli że jego pieniądze to wszystko!
  • ~wdowka
    (2012-07-03 04:18)
    Bedzie sie zenil 5 raz z anielica.
  • ~stx
    (2012-07-03 02:28)
    Izabelo S. z Lublina, twój komentarz nie ukazał się być może ze względu na rażące błędy ortograficzne, jakie popełniasz. Jak myślisz?
  • ~Izabela S. Lubin
    (2012-07-03 01:04)
    Napisałam komentarz o niesmacznym zachowaniu Pana W.tzn. O jego 4 ślubie jak to się robi szumne 4 ślub i wesele,jaki ksiądz wydal na to zgodę!ale mó komentarz nieukazał się.
  • ~aaabbcc
    (2012-07-03 00:56)
    Sukienka zerżnięta z angielskiej księżnej Katrin. W sumie życzę im szczęścia aaaale ciekawa jestem która po trzech latach małżeństwa będzie następna ?
  • ~danusia
    (2012-07-02 21:08)
    Mam nadzieję że się w końcu opamięta i będzie to jego ostatni ślub! On charakterny i ona też ,ale chyba fajna para- mówię tak ,chociaż uznaję malżeństwo pierwsze,aż do smierci...W każdym razie wytrwałości i calkowitego wyzdrowienia dla MIchała :-)
  • ~Ola
    (2012-07-02 20:17)
    Ślubu udzielił naczelny dziekan Ruchu Palikota.
  • ~fanka
    (2012-07-02 19:24)
    to nie sprawiedliwe trzeci ślub kościelny dla czego ksiądz udzielił im ślubu > przecież Wiśniewski był rozwiedziony?
  • ~JERZY
    (2012-07-02 18:35)
    PATOLOGIA! PATOLOGIA! PATOLOGIA!
  • ~Żenada
    (2012-07-02 18:19)
    Myślę , że 5 zaślubiny będą jeszcze ładniejsze ! Pan W. ma serce jak autobus dla każdej znajdzie się miejsce !
  • ~+++
    (2012-07-02 16:39)
    Niezyczliwi jestescie! Wisniewskiego STAC na 4 sluby, Was NIE.
  • ~abst
    (2012-07-02 16:14)
    Ile jeszcze ten BAŁWAN zniszczy dziewczyn ? Czy nie mogą te biedne dziewczyny wyciągnąć właściwych wniosków z życia tego GNOJA ?
  • ~Messalina
    (2012-07-02 16:05)
    Panie Wiśniewski ! Prosimy o jeszcze ! Kiedy piąty ślub ? Mam nadzieję, że przyćmi ten czwarty, który też był fajny ... .

Może zainteresować Cię też: