Uroczystość zaślubin miała iście królewską oprawę. Michał Wiśniewski poślubił Dominikę Tajner w pięknych okolicznościach mazurskiej przyrody. I choć muzyk jest w dramatycznym okresie w swoim życiu, bo walczy z rakiem, tego dnia dominującymi uczuciami były miłość i szczęście.

Reklama
Bogdan Hrywniak / newspix.pl

Przypomnijmy, że niespełna dwa tygodnie temu Polska zamarła. Lider Ich Troje ogłosił, że ma raka. Uroczystość weselna stanęła pod wielkim znakiem zapytania. Jednak Michał i Dominika nie chcieli zrezygnować z uroczystości. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i w Piszu odbył się czwarty w życiu ślub Wiśniewskiego.
Kulminacyjny punkt uroczystości miał miejsce na pomoście nad jeziorem Roś. To tam stanął ołtarz, przed którym na narzeczonych czekał duchowny kościoła ewangelicko-augsburskiego. Pannę młodą poprowadził jej ojciec, były trener skoczków narciarskich, Apoloniusz Tajner.

Bogdan Hrywniak / newspix.pl

Jak podaje Fakt, Dominika zaprezentowała się w pięknej sukni autorstwa Marty Grycan, której nie mogło zabraknąć wśród zaproszonych gości. Swoją drogą, to właśnie ona upiekła również weselny tort, ważący aż 150 kilogramów! Z parą młodych świętowali też między innymi Nina Terentiew, która była świadkiem Wiśniewskiego, kolega pana młodego z zespołu Ich Troje, Jacek Łągwa, detektyw Krzysztof Rutkowski czy śpiewaczka Alicja Węgorzewska.
A zabawa była przednia. Goście weselni bawili się do białego rana. Na uginających się od jedzenia stołach było dużo dań rybnych, sałatek oraz mięs. Wiśniewski i Dominika na pewno zapamiętają ten dzień na długo!

>>>Czytaj także: Dowbor opiekuje się Koroniewską po wypadku! Zejdą się? FOTY