Na półkach księgarń ukażą się dwa poradniki napisane przez Maję Sablewską, jeden z nich traktować będzie o wizerunku, drugi to kompendium wiedzy na temat zdrowego stylu życia, który Sablewska stara się promować.

Reklama

Dawna menedżerka gwiazd zaznacza, jak bardzo istotnym elementem w gonitwie dnia codziennego jest zdrowy styl życia, niestety, nie poświęcamy mu wystarczająco dużo uwagi.

- Jesteśmy bardzo nieświadomi tego, co jemy, a powinniśmy się bardziej na tym skoncentrować. Zapominamy, że przyczyną większości chorób, które nas dotykają jest właśnie zła dieta - przekonuje i zapewnia, że w książkach znajdą się również porady specjalistów, z których pomocy ona sama korzystała.

- Poradniki piszę z myślą o zwykłych ludziach, którzy na co dzień mają niezwykłe problemy i nie wiedzą, jak sobie z nimi poradzić. Inspiracją do ich napisania jest mój blog. Wciąż trwają prace nad nimi. Chcę, żeby wszystko, co się w nich znajdzie było zgodne z moimi przekonaniami. Pracuję nad każdym ich elementem. Dlatego kiedy oddam je do druku, będę z nich naprawdę dumna - podkreśla w wypowiedzi dla PAP Life Sablewska.