Uroczystość odbyła się w urzędzie stanu cywilnego w Los Angeles, gdzie para była widziana jak wymieniała czułe uściski i pocałunki. Dwójka przyznała reporterowi "Crown City News", że spotyka się od jakiegoś czasu i właśnie się pobiera.

Brytyjska 29-letnia modelka w marcowym wywiadzie dla dziennika "Daily Mail" twierdziła, że jest zupełnie sama, a od kilku miesięcy nie było w jej życiu mężczyzny i miło byłoby mieć chłopaka.

Laura Hollins, wraz z początkiem swojej kariery w modelingu w 2005 r. przybrała pseudonim Agyness Deyn. Odnosiła sukcesy będąc twarzą takich marek jak Burberry, Giorgio Armani, Cacharel, Anna Sui, Vivienne Westwood czy Blumarine. W ostatnich latach zadebiutowała jako aktorka w filmie fantasy "Starcie tytanów", próbowała także swoich sił w londyńskim teatrze zbierając znakomite recenzje. Zachęcona sukcesem na West Endzie przyjęła ostatnio rolę w ekranizacji szkockiej powieści pt. "Sunset song", któego premiera jest wstępnie planowana na 2013 r.

37-letni partner Agyness Deyn, Giovanni, który obecnie promuje najnowszy film ze swoim udziałem pt. "Ted", ma na swoim koncie role m.in. w "Avatarze", "Szeregowcu Ryanie" oraz "Dzienniku zakrapianym rumem", jednak rozpoznawalność zapewniła mu rola brata Phoebe w serialu "Przyjaciele". To jego drugie małżeństwo - z pierwszego, z aktorką Mariah O'Brien ma czternastoletnią córkę Lucię.