Emma Heming i Bruce Willis poznali się w 2005 roku. Modelka była wtedy zaręczona z biznesmenem Brentem Bolthousem. Dwa lata później ich drogi znów się przecięły. Wtedy poszli na pierwszą randkę. 21 marca 2009 roku gwiazdor i młodsza od niego o 24 lata modelka wzięli ślub.

Reklama

Bruce Willis traci kontakt ze światem

68-letni Bruce Willis, ikona kina akcji i gwiazdor filmu "Szklana pułapka," boryka się z poważnym problemem zdrowotnym. Aktor zmaga się z rzadką chorobą neurodegeneracyjną, otępieniem czołowo-skroniowym. To postać demencji, która prowadzi do znacznej degradacji funkcji poznawczych, zachowania oraz mowy. Aktor ma coraz większe problemy z płynnym wyrażaniem myśli i komunikowaniem się.

Pierwsze objawy otępienia czołowo-skroniowego u Bruce'a Willisa miały pojawić się już w 2017 roku, na planie filmu "Glass" - część ekipy filmowej zauważyła zmiany w zachowaniu aktora. W 2019 roku na planie filmu "Hard Kill" Matta Eskandariego Willis miał już poważne problemy z zapamiętywaniem tekstu.

Emma Heming o mężu: moje uwielbienie rośnie

Bruce'em Willisem troskliwie opiekuje się żona, Emma Heming. W trudnych chwilach kobieta może liczyć na wsparcie najbliższych.

Właśnie rozmawiałam przez telefon z moją przyjaciółką. Mogłam się porządnie wypłakać. To naprawdę ważne, aby móc mieć kogoś, komu możesz zaufać i wylać swoje emocje, zamiast je trzymać w sobie. Ale wiecie, święta są trudne. Rocznice są trudne - mówiła Emma Heming na InstaStories.

16 lat z tym wyjątkowym mężczyzną. Moja miłość i uwielbienie do niego tylko rośnie – napisała w rocznicowym poście Emma Heming.

W marcu para odnowiła przysięgę małżeńską w obecności dzieci, a także byłej żony aktora – Demi Moore.

Dwie żony i niesamowita kariera filmowa Bruce'a Willisa

Bruce Willis dwa razy stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była Demi Moore. Para doczekała się trzech córek: 35-letniej dziś Rumer Glenn Willis, 32-letniej Scout LaRue Willis oraz 29-letniej Tallulah Belle Willis. Niestety ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i w 2000 roku doszło do rozwodu.

Bruce Willis zagrał w wielu przebojowych filmach. Ma na swoim koncie role w takich hitach jak m.in. "Pulp Fiction", "12 małp", "Szósty zmysł" czy "Sin City - Miasto grzechu".