Daniel Martyniuk ma już za sobą jedno małżeństwo zakończone rozwodem w atmosferze skandalu. Jego nowa żona, Faustyna Jamiołkowska, jest jego byłą dziewczyną, do której powrócił po rozstaniu z żoną Eweliną Golczyńską.

Reklama

Daniel Martyniuk wziął drugi ślub

W nocy z niedzieli na poniedziałek w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Faustyny w ślubnej stylizacji. Na kolejnych ujęciach pozuje wrazDanielem przy tabliczce z napisem: Witamy na ślubie Daniela i Faustyny. Bali, 23 października 2023.

Potwierdziło się, że syn króla disco polo wziął cichy ślub na egzotycznej Bali ze swoją wieloletnią ukochaną. Dlaczego Bali?Tak wybraliśmy, ale po przyjeździe tutaj wiemy, że to była najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć. To miejsce zostanie z nami na zawsze - powiedziała Faustyna w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Żona Daniela Martyniuka dodała, że oboje z Danielem chcą zorganizować uroczystości weselne w Polsce dla znajomych i bliskich. Na razie jednak Faustyna ma inne problemy na głowie. Padła ofiarą hejtu.

Żona Daniela Martyniuka padła ofiarą hejtu

W komentarzach pod ślubnymi zdjęciami zamieszczonymi na instagramowych profilach Daniela i Faustyny znajdziemy mnóstwo ciepłych, pozytywnych komentarzy, w których internauci głównie życzą szczęścia i miłości na nowej drodze życia.

Niestety, nie brakuje też wielu krytycznych uwag, Część obserwatorów zwraca na przykład uwagę na smutne miny młodej pary.

"Wasz dzień, a tacy smutni; Panna Młoda bardzo bardzo smutna…; Miny mają, jakby szli na…" – piszą w komentarzach.

Niektórzy posunęli się jednak dalej, w niewybrednych słowach oceniając zarówno Daniela, jak i Faustynę. Danielowi wypominają burzliwą przeszłość, Faustynę porównują do byłej żony Daniela. Padają nawet odniesienia do teścia Faustyny, Zenka Martyniuka. Hejterzy złośliwie twierdzą, że młodzi bawią się i bawić będą "za ojca kasę". Nie widzą przyszłości dla tego związku.

"Nic z tego nie będzie. Nie da rady zbudować szczęścia na cudzym nieszczęściu. Ślub cywilny się nie liczy; Była żona była ładniejsza, inny wygląd miała taki delikatny i kobiecy. Ale oczywiście szczęścia, wygląd nie ma znaczenia. Ważne byście się dopasowali; Będziecie żyć na koszt Pana Zenka?;Czym tu się chwalić, bawią się za Ojca kasę; Przecież miał kościelny ślub z Eweliną, to jak to ksiądz im ślub dawał; Współczuję męża. Tacy jak Danielek się nie zmieniają; Ta panienka nie poleciała na synka, bo ani urody, ani ROZUMU, tylko na kasę teścia. Synek im się NIE UDAŁ" – docinają w komentarzach pod ślubnym zdjęciem Faustyny (pisownia cytatów oryginalna – przyp.red.).