Michał Włodarczyk wcielał się w postać Wojtusia w serialu "Rodzina zastępcza". Był jasnowłosym, uroczym chłopcem, który podbił serca wielu widzów.

Reklama

Na ekranie debiutował dwa lata przed rozpoczęciem produkcji serialu. Pojawił się w filmie "Święta Polskie". Jednak to rola Romusia sprawiła, że zdobył popularność i rozpoznawalność. Do obsady serialu dołączył razem z Wiktorią Gąsiewską. W postać Wojtka wcielał się przez trzy lata losy rodziny Kwiatkowskich śledziły tysiące fanów.

Dziś ma 27 lat i nadal zajmuje się aktorstwem. Ukończył szkołę Lart studio w Krakowie. Można go było zobaczyć m.in. w filmie "Bad Boy" Patryka Vegi. Najnowszą produkcją, w której zagrał jest film "Święty". Aktor wystąpił także w jednym z odcinków popularnego serialu "#BringBackAlice" z Heleną Englert.

Reklama

Aktor zajmuje się także sportem. Trenuje sztuki walki i można go było zobaczyć w zawodach MMA. W 2017 roku zajął II miejsce w Pucharze Polski. Jego pasją jest również motoryzacja. Włodarczyk jest także bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie chwali się produkcjami z jego udziałem, a także pokazuje kulisy planów zdjęciowych.