Maria Dejmek to aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia". Jej rodzicami są aktorzy - Ewa Taraszkiewicz-Dejmek i Piotr Dejmek. Dziadkiem był słynny reżyser i aktor Kazimierz Dejmek.

Reklama

W listopadzie 2019 roku Maria została mamą Gustawa. To owoc jej związku z mężem Miłoszem Jaroszkiem. Wówczas aktorka przyznała, że pierwszą ciążę poroniła.

Czułam, że nie jestem wartościową kobietą, że nie dałam rady. Było ze mną naprawdę źle. Pomógł mi psycholog, mój Miłosz i czas - napisała na swoim Instagramie.

Jakie imię Maria Dejmek i jej mąż wybrali dla drugiego dziecka?

W programie "Pytanie na śniadanie" Maria zdradziła, że już niebawem na świecie pojawi się jej drugie dziecko.

Reklama

Muszę się pochwalić. Gucio będzie miał rodzeństwo. To chyba czwarty miesiąc, ale nie jestem dobra w liczeniu. To moje marzenie, żeby być podwójną mamą, właśnie się spełnia. Jest dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy - powiedziała.

Na razie aktorka nie zdradza płci dziecka, ale powiedziała, jakie imiona wybrali wraz z mężem.

Jeżeli będzie dziewczynka, myśleliśmy o Tosi albo Zosi. Jeżeli chłopiec, to Stefan, chociaż Miłoszowi się nie podoba, więc tutaj jeszcze myślimy. (...) Gucio bardzo się ucieszył pod warunkiem, że będzie miał brata, z którym mógłby bawić się samochodami. Ale myślę, że nawet jak będzie siostra, też się razem pobawią - powiedziała. Dziecko najprawdopodobniej przyjdzie na świat w listopadzie.