Wiek Małgorzaty Rozenek-Majdan już od dawna jest tematem do plotek i spekulacji. Choć, jak podają internetowe źródła, celebrytka urodziła się 1 czerwca 1978 i już niedługo skończy 45 lat, niektórzy uważają, że hest starsza o dekadę.

Gdy w 2010 roku gościła jako żona Jacka Rozenka w stacji Polsat Cafe, podawano, że ma 41 lat. Według tamtych danych prezenterka "Dzień dobry TVN" powinna w czerwcu świętować 54. urodziny.

Reklama

Podpisano mnie na tzw. belce: "Małgorzata Rozenek, 41 lat", zamiast "31 lat". Ale najśmieszniejsze jest to, że za granicą osoby, które mnie nie znają, dają mi dziesięć lat mniej. Dlatego tak często wyjeżdżam - wyjaśniała w rozmowie z magazynem "Party".

Wielu internautów nie przekonało też zdjęcie dowodu osobistego, które prezenterka opublikowała w mediach społecznościowych. Widać tam datę urodzenia 1 czerwca 1978 r.

Teraz temat wieku Małgosi powrócił podczas wtorkowej rozmowy w "Dzień dobry TVN" na temat 50. rocznicy wydania debiutanckiej płyty zespołu Abba.

Hładki o wieku Rozenek-Majdan: Oglądała jako mała dziewczynka Studio 2

To był 1973 r. Tego nie możecie pamiętać - pytał prowadzących Mateusz Hładki.

W tym momencie Krzysztof Skórzyński wymownie spojrzał na Małgorzatę Rozenek-Majdan i zapytał, czy faktycznie "nie możemy pamiętać?". Ta pokręciła głową i stwierdziła, że nie.

Reklama

Małgosia siedziała przez telewizorem i oglądała jako mała dziewczynka Studio 2 u Mariusza Waltera - ciągnął temat Hładki.

Nie mogę tego pamiętać - odparła.

Rozenek-Majdan do Skórzyńkiego: Obiecałeś też, że nie będziesz wypominał mi wieku

Hładki niby zmieniając temat zapytał, czy Małgorzata i Krzysztof coś sobie kiedyś obiecali.

Skórzyński powiedział, że obiecał sobie, że "nie będzie podjadał słodyczy". Wtedy Małgorzata postanowiła odgryźć się koledze.

Obiecałeś też, że nie będziesz wypominał mi wieku, jak widać, nie jesteś świetny w dotrzymywaniu obietnic - stwierdziła.

Ale ty jesteś złośliwa - odparował Skórzyński.