Agata Młynarska prywatnie jest mamą dwóch synów Stanisława i Tadeusza oraz dwóch przybranych córek: Alicji i Sylwii.

W niedzielę jeden z jej synów Tadeusz obchodził 34. urodziny. Z tej okazji dziennikarka opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym złożyła mu życzenia.

Reklama

Kiedy piszę te słowa, Ty pewnie śpisz. Dzieli nas ocean. 19 lutego w 1989 roku urodziłeś się po 24 godzinach walki na polu bitwy o Twoje a właściwie nasze życie. Walczyłeś heroicznie! Od pierwszych chwil Twojego życia w szarej, smutnej Polsce, w szpitalu przy placu Starynkiewicza, który mógłby być scenografią w powstańczym filmie, przyniosłeś prawdziwą jasność! O Twoim uśmiechu na oddziale noworodków krążyły legendy - napisała.

Tadziu! Dziękuję, że się urodziłeś. Podziwiam Twoją dzielność! Trzeba być bardzo silnym, żeby przeżyć tak trudny poród i powitać świat uśmiechem. Żyjesz mądrze i pięknie. Wiem, że jest Wam czasami bardzo trudno. Nie trać wiary i uporu - będzie Oscar - taki lub inny! Ty wybierasz drogę!!! Kręć filmy, zmieniaj Hollywood na lepsze miejsce, realizuj pasje, kochaj Sylwię, bądź wierny sobie i leć wysoko, tak jak na zdjęciu z naszych wakacji w Dębkach, kiedy miałeś 4 latka! Tęsknię, myślę każdego dnia i dziękuję za to, że jesteś moim synem. Uważam, że nie najgorzej wybrałeś sobie mamę. Niech dzień Twoich urodzin będzie radosny i da Ci siłę! Przesyłam wirtualne naleśniki i pomidorową!!! Good luck synu!!! I jak napisał Wojtek Dziadek - "nie bój się zawracać!" Mama zawsze jest obok! - życzyła synowi.

Do postu dodała zarówno archiwalne, jak i współczesne zdjęcia.