Jeszcze do niedawna charakterystycznym znakiem rozpoznawczym Ewy Minge była burza rudych loków.

Teraz projektantka prezentuje się w srebrnych pasmach.

Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie właśnie w takiej fryzurze oraz kostiumie kąpielowym, który podkreślał jej kształty.

Przy okazji pochwaliła się, że weźmie udział w międzynarodowym projekcie.

Reklama

Zostałam zaproszona do niesamowitego, międzynarodowego projektu. Top artystów z całego świata o dorobku, który powala. Kilka dni dla ducha i ciała, ostrzenie emocji by za chwile chwycić pędzle, dłuta, spreje... i wziąć udział w jedynym na świecie takim wydarzeniu. Szczegóły niebawem - napisała.

Póki co smakujemy życie. A życie miewa te smaki bardzo różne. Jeżeli potrafisz przejść przez gorycz i zawalczyć o siebie, ciężko pracować, to poczujesz słodycz życia w jego słodko-gorzkim wydaniu. I nawet mój latający od kilku dni bagaż po całym świecie nie zniszczył mojego dobrego nastroju. Trzy samoloty, w tym jeden odleciał beze mnie i jestem na końcu świata szczęśliwa i pełna nadziei, ze oto moje życie jest tam gdzie ja chce żeby było, ja… nikt inny. Masz marzenia, realizuj je... - dodała.

Fani zachwycali się figurą Minge.

Pani Ewo, figura nastolatki! Cudowna; Uwielbiam Panią, a i boska figura; Piękne noooogi; Wow, jak pięknie Pani wygląda; Tatuaże mega - komplementowali.