Ze związku z Anną Zejdler, Krzysztof Ibisz ma syna Maksymiliana. Para rozwiodła się po sześciu latach małżeństwa, ale wciąż utrzymuje ze sobą przyjacielskie stosunki.

Reklama

Prezenter niedawno ożenił się z Joanną Kudzbalską. Okazuje się, że już niebawem zostaną też rodzicami. To będzie już trzecie dziecko prezentera. Z drugiego związku z Anną Nowak-Ibisz ma on syna Vincenta.

Oczywiście niezmiennie tak, jak zawsze mówiłam, Krzysztofowi życzę jak najlepiej. Krzysztofowi i Asi - powiedziała w rozmowie z JastrząbPost, była żona Ibisza.

Reklama

Cieszymy się z Maksem i z Mileną (córka Anny Zajdler z drugiego związku - przyp. red.), że będą mieli rodzeństwo. Chociaż ta różnica wieku będzie ogromna, ale to jest zawsze radość, kiedy rodzi się człowiek - powiedziała.

Nowa żona Ibisza jest starsza od najstarszego syna prezentera zaledwie o siedem lat. Dziecko pary będzie więc o ponad 20 lat młodsze od swojego brata.

Wiem, że może ludzie na to patrzą podejrzliwie, ale nie ma w tym nic sztucznego. Ta przeszłość nie wpływa na jakiekolwiek dzisiaj negatywne podejście czy emocje, które mogłyby takim sytuacjom towarzyszyć - dodała Anna Zajdler.