Adrian Berkowicz był uczestnikiem 6. edycji programu.

Reklama

Wśród kandydatek, które zaprosił do swojego gospodarstwa była Ilona Kurzeja i to ona skradła mu serce.

Po zakończeniu programu "Rolnik szuka żony" w sieci pojawiły się plotki, że Ilona i Adrian planują ślub. Kobieta zamieściła na Instagramie zdjęcie w makijażu wieczorowym, a obydwoje pokazali zdjęcie z obrączkami.

Teraz okazało się, że para postanowiła się rozstać.

Reklama

Na Instagramie Adriana pojawiło się ostatnie zdjęcie w towarzystwie Ilony. Rolnik zamieścił też długi wpis, w którym tłumaczy, dlaczego zdecydowali się zakończyć związek.

Co napisał w swoim wpisie Adrian?

Aby uniknąć spekulacji, z przykrością chciałem Was poinformować, że nasz związek się zakończył. Jak to w każdej relacji bywa, są lepsze i gorsze chwile. Na szczęście po czasie zostaną tylko te dobre wspomnienia - napisał.

Rolnik podziękował Ilonie za wspólnie spędzony czas.

Chciałbym podziękować Ilonie za wszystkie wspólnie spędzone chwile, za wspomnienia, za ciekawych ludzi, których poznałem dzięki niej, za czas, który mi poświęciła, za pasje do koni, która dzięki niej u mnie się rozwinęła, za wszystko, co mogłem się od niej nauczyć. Niestety nasze drogi się rozchodzą, lecz mam nadzieję, że pozna tę właściwą osobę, z którą będzie szczęśliwa. W tym momencie hejt nie jest nam potrzebny, liczymy na wasze wsparcie, zrozumienie oraz dobre słowo - napisał.