Monika Zamachowska, jak donoszą media, najprawdopodobniej na dobre rozstała się ze swoim mężem Zbigniewem Zamachowskim. Aktor po 7 latach małżeństwa wyprowadził się z mieszkania na Żoliborzu.

Reklama

Dziennikarka jednak nie próżnuje. Otworzyła własną firmę - stronę internetową - gdzie świadczy różne usługi.

Wśród nich są m.in. kursy językowe oraz usługi pr'owe.

Całą ofertę można znaleźć na jej stronie www.zamachowska.pl.

Co znalazło się w ofercie firmy Moniki Zamachowskiej?

Znam świat mediów od podszewki i doskonale wiem, co zrobić, by zainteresować dziennikarzy Państwa tematem! Przy wsparciu moich współpracowników , doświadczonych PR-owców, jednych z najlepszych w Polsce, zaproponuję Państwu sprawdzone rozwiązania i pomogę zabłysnąć na tle konkurencji! - pisze dziennikarka.

Agencja Zamachowskiej będzie się także zajmowała prowadzeniem content marketingu, social mediów czy pomocy przy organizacji eventów. W ofercie znalazły się też szkolenia medialne.

Mam 20 lat doświadczeń jako szkoleniowiec. Pracuję w grupach do 6 osób oraz indywidualnie, również on-line. Najczęściej współpracuję z firmami przez kilka miesięcy, szkoląc różne grupy pracowników, od asystentów w Biurze Obsługi Klienta, po międzynarodowe zarządy spółek działających na terenie kraju - informuje Monika.

Szkolenia mogą odbywać się w siedzibie klienta, lub w wynajętych przeze mnie pomieszczeniach. Współpraca z profesjonalnym studiem telewizyjnym: współpracuję z TVIP, które dysponuje dwoma w pełni wyposażonymi studiami telewizyjnymi, możliwością montażu, oraz natychmiastowego odtworzenia nagrania na komputerze - pisze Monika.

Jak na nowym gruncie biznesowym poradzi sobie firma Zamachowskiej? O tym przekonamy się pewnie niebawem.