To już siódma rocznica ślubu Agaty Młynarskiej i Przemysława Schmidta. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego na warszawskiej Pradze.

Reklama

We wpisie na Instagramie dziennikarka opisała ciepłą nić łączącą ją z wybrankiem serca.

22 marca 2014 r. o godz. 16.00 w Urzędzie Stanu Cywilnego Warszawa Praga Północ wzięliśmy ślub. Oboje przeszliśmy długą drogę, aby się spotkać. Ślub był skromny, w towarzystwie świadków - Henryki Krzywonos -Strycharskiej i Joanny Kurowskiej. Wiedzieliśmy od pierwszego spojrzenia, że dotarliśmy do celu! Że od tej pory idziemy już zawsze razem. Niedawno wyruszyliśmy w podróż, przed siebie. Chcieliśmy być więcej razem - czytamy.

Co jeszcze napisała Agata Młynarska?

Reklama

Wyznała, że obydwoje z partnerem potrafią docenić wspólne życie. Para pobrała się, gdy obydwoje ukończyli po 50 lat i jak wyjawiła dziennikarka, w tego typu związku odczuwa się szybszy upływ czasu. Agata Młynarska podkreśliła również, że związek z wybrankiem jej serca jest harmonijny oraz podziękowała mężowi za okazywaną jej bliskość.

Czas w dojrzałym związku płynie szybciej. Nie ścigamy się z nim. Jesteśmy tu i teraz. Dziękujemy za każdy dzień. W miłości i zdrowiu. Na przekór losowi i wszystkim sceptykom, stworzyliśmy rodzinę. Dużą, wesołą, wspierającą się wzajemnie. Trzymamy sztamę. Nie wypuścimy tego szczęścia, będziemy go cisnąć do końca. Dziękuję ci kochanie, że mnie tak trzymasz mocno, że słyszę bicie twojego serca - wyjawiła Agata Młynarska.

Para poznała się 18 grudnia 2012 roku na jubileuszu Polsatu. W przeszłości dziennikarka była dwukrotnie zamężna. Jej małżeństwo z Leszkiem Kieniewiczem trwało 10 lat, a z Jerzym Porębskim jeden rok. Agata Młynarska ma czworo dorosłych już dzieci. Dwóch biologicznych synów - Stanisława i Tadeusza i dwie adoptowane córki - Sylwię i Alicję.