O tym, że Maryla Rodowicz nie wystąpi ani podczas sylwestrowego koncertu w TVP ani w Polsacie, artystka poinformowała na swoim Facebooku w środę 29 grudnia wieczorem.

Reklama

Na jej profilach społecznościowych pojawiła się jedynie lakoniczna informacja.

Dopiero w rozmowie z "Faktem" artystka zdradziła powód swojej nieobecności.

Nie będzie mnie w tym roku na sylwestrze nie z mojej winy, a telewizji. Ani Polsat ani TVP mnie nie zaprosiło, co zgodzę się, że jest skandalem. Zdziwiłam się, bo ja chętnie zawsze przyjmowałam zaproszenia. Odmrożenia Maryli na ten ostatni dzień roku były już kultowe i legendarne. Pomyślałam więc, że jutro, czyli dzień przed sylwestrem zrobię wieczorem online własnego sylwestra Maryli i wszystkich ubiegnę. A 31 grudnia spędzę noc w domu latając po kanałach w telewizorze – powiedziała.

Na kolejnym nagraniu, które pojawiło się na Instagramie piosenkarki, zapowiada, że sama zrobi Sylwestra, bo to jej "narodowy obowiązek".

Zdecydowałam , ze robię sama swojego Sylwestra jutro, 30 grudnia o 20, bo to mój Narodowy Obowiązek # na insta i facebooku live o 20 # 2020 nie był dobry, wiec przywitamy 2021 dzień wcześniej , a co - zapowiedziała.

Fani artystki są oburzeni tym, że artystka nie została zaproszona na żaden koncert.

"Czyli sylwestra nie będzie" - skomentował jeden z nich.

"Jeszcze nie wiem, co zaśpiewam"

To na szczęście już nieaktualne. Okazuje się, że do artystki zadzwoniła sama Nina Terentiew i zaprosiła ją do wzięcia udziału w Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Jeszcze nie wiem, co zaśpiewam, ale pani Nina Terentiew powiedziała, że musi być "Małgośka"! Zadzwoniła i powiedziała, że jak zobaczyła tę burzę w sieci i wpisy internautów, którzy zapewniali, że jak nie będzie Maryli, to nie będą oglądali żadnego koncertu, to postanowiła do mnie zadzwonić - powiedziała Maryla w rozmowie z Plejadą.

Na wystrzałowe kreacje potrzeba czasu, ale przyszła do mnie stylistka i wspólnie przekopałyśmy całą garderobę. Myślałam, żeby powtórzyć kostium "gołą babę". Jednak tak się wrył w pamięć, że jego powtórzenie byłoby ryzykowne - dodała.

Maryla Rodowicz dołączyła tym samym do listy gwiazd, które wystąpią 31 grudnia dla widzów Polsatu. Oprócz niej na "największej domówce w Polsce" zagrają m.in. Beata Kozidrak i Bajm, Sylwia Grzeszczak, Enej, Alicja Majewska, Czadoman, Michał Szpak, Sławomir Zapała, Stefano Terrazzino i Doda.

Reklama