Ostatnie wypowiedzi Edyty Górniak nie przeszły bez echa. Piosenkarka publicznie wypowiedziała się, że wątpi w istnienie pandemii. Jej zdaniem pacjenci, którzy przebywają na oddziałach zakaźnych to "statyści".

Reklama

Magda Gessler jest kolejną znaną osobą, która postanowiła odnieść się do przemyśleń Górniak.

Fałszujesz koleżanko! - napisała na Instagramie pod zdjęciem piosenkarki i dodała hashtagi: ignorantka, empatia oraz inteligencja.

Na odpowiedź nie musiała długo czekać.

Oops.. słowa wagi ciężkiej. Warto Magdalenko oprzeć swoje wrażenia o prawdziwość wypowiedzi, nie ich skróty lub złośliwe interpretacje. Nie powinien być to tak duży wysiłek dla osoby inteligentnej - napisała Górniak.

Gessler znowu nie pozostała dłużna.

Szanować ludzkie życie i personel medyczny! Pani Edyta! Zalecam spacer po szpitalach... przez cały dzień bez maseczki na oddziałach covid - napisała w komentarzu.

Poćwiczę zatem. Uwielbiam twoje kotlety, są mega - odpisała Górniak.

Gessler w kolejnym wpisie postanowiła wyjaśnić, że to, co napisała nie jest hejtem.

Proszę nie traktować tego jak hejt! Takie opinie celebrytów zagrażają nam wszystkim. Brak szacunku dla chorych na covid i personelu medycznego jest nieludzki i głupi - napisała. Dodała także kilka słów skierowanych do samej Górniak.

Straciła poczucie rzeczywistości. Nie ma szacunku do powagi sytuacji na świecie i w Polsce... do służby medycznej - stwierdziła.