Ida Nowakowska to jedna z prezenterek TVP. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła wideo, na którym zachęca internautów do oglądania kolejnego odcinka programu "Ameryka da się lubić".

Reklama

Dzisiaj o 20:00 w TVP2 "Ameryka da się lubić". Będziemy gościć Marylę Rodowicz i Andrzeja Piasecznego. Czeka nas wiele cudownych występów muzycznych m.in. Dawida Kwiatkowskiego i Rafała Brzozowskiego. Tematem będzie... money, money, słynne zielone papierki. Ciekawi Was, jaki stosunek do pieniędzy mają Amerykanie? Czym się różni od polskiego podejścia? Dowiecie się tego wszystkiego od naszych cudownych, amerykańskich gwiazd - napisała pod nagraniem.

Jej wpis spotkał się z ogromną falą hejtu.

Wstydź się kobieto ! Zobaczymy jak doczekasz się dzieci . A swoją droga gdzie je masz. ?Według twojej stacji jesteś stworzona do dzieci rodzenia, nieważne ze umrze , bez głowy , zdeformowane , z chorobami , ale nie nie zapłaci i nie pomoże nikt! - napisała jedna z internautek.

Praca w TVP ważniejsza od honoru? Straciła Pani w oczach wielu - brzmiał kolejny wpis.

Ida postanowiła odpowiedzieć na nieprzychylne komentarze.

Dziękuję Wam wszystkim dobrym ludziom (Wy wiecie) za pełne miłości komentarze... za wsparcie... to wraca, przysięgam - napisała.