W show "Totalne remonty Szelągowskiej" remontowane są mieszkania osób, które pomagają innym i zapominają o sobie.

Reklama

Tym razem Dorota sprawiła niespodzianka Julii, która jest pielęgniarką oddziału ratunkowego szczecińskiego szpitala.

Dorota Szelągowska zaskoczyła bohaterkę po jej dyżurze w szpitalu. Zrobiła to z pomocą siostry oddziałowej i innych pracowników. Kobieta otwarcie mówi, że praca to jej życie.

Przez cały czas pandemii wspólnie ze swoimi współpracownikami walczyła i walczy z koronawirusem na pierwszej linii frontu.

Dorota Szelągowska przed emisją odcinka zamieściła na Instagramie zdjęcie z pracowniczkami SOR-u jednego ze szczecińskich szpitali. Fotografia oburzyła jej fanów.

Reklama

Bardzo Ciebie lubię. Ale nie za brak dystansu i brak maseczek. Mamy swoje matki i swoje babcie. Kochajmy je, troszczymy się - napisała jedna z internautek.

Reklama

W życiu prywatnym zachowuję dystans oraz noszę maseczkę, przed kamerą, w pracy nie - zgodnie z obowiązującym prawem. Zdjęcie zaś zostało zrobione w sierpniu - wtedy nie byliśmy w żółtej strefie - tłumaczyła się Szelągowska.

To tłumaczenie nie przekonało jednak internautów.

No właśnie Pani Dorota strzeliła sobie w kolano. W ujęciu programu w tv opowiadające pielęgniarki o ludziach śmieszkujących z maseczek i nie wierzących w wirusa w rozmowie z Panią Dorotą siedzą w kilkanaście osób przy stole bez ŻADNYCH MASECZEK I BEZ ŻADNEGO DYSTANSU. Ujęcie dalej i Pani Dorota przytula twarzą w twarz główną bohaterkę. To jest serio program kręcony w pandemii???!!!!! (...) Aż człowieka krew zalewa gdy służba zdrowia wypruwa sobie flaki prosząc o dystans i maseczki, a tutaj przedstawicielki służby zdrowia w najlepsze z prowadzącą bez żadnej ochrony - brzmiał kolejny wpis.

Rozmawiacie w programie na łajbie o Covidzie w tyle osób bez maseczek, a mówi Pani o osobach które ich nie noszą, trochę nie po kolei... Poza tym powinien być zachowany dystans - napisała kolejna osoba. Szelągowska nadal próbowała tłumaczyć, że odcinek był nagrywany w sierpniu i wszyscy zostali przetestowani.

Program był nagrywany zgodnie z obowiązującymi w sierpniu procedurami - napisała.