Lech Wałęsa postanowił zadbać o swoje zdrowie i od poniedziałku przebywa na turnusie w specjalistycznym szpitalu uzdrowiskowo-rehabilitacyjnym w Lądku-Zdroju.

Reklama

Poza tym, że korzysta z licznych zabiegów sanatoryjnych, były prezydent przeszedł również na dietę.

Z jakiego sposobu na zrzucenie kilogramów korzysta?

Okazuje się, że to dieta doktor Ewy Dąbrowskiej.

W menu Lecha Wałęsy znalazły się m.in. zakwas buraczany, jajecznica z kalafiora, kawa z cykorii oraz surówki z marchwi i selera, czy potrawki z dyni i cukinii.

Nie do wiary .Nie wiem co mam robić po 20 latach brania insuliny już trzeci dzień zaprzestałem. Wyniki mam prawidłowe bez insuliny. Dieta ta narazie mi nie smakuje, ale powoli przyzwyczajam się.Zastanawiam się czy na tym da się żyć na dłuższą metę. BYŁOBY WSPANIALE. NIE WIERZYŁEM A JEDNAK .DIETA CUD, POTWIERDZAM OSOBIŚCIE. LECH WAĹĘSA. (pisownia oryginalna - przyp. red.) - napisał Wałęsa.

Pod zdjęciami, na których mina byłego prezydenta, wskazuje, że nie jest on zadowolony z tego, co ma zjeść, pojawiły się setki wspierających komentarz.

"Proszę się nie poddawać panie Prezydencie!", "Panie Prezydencie, trzeba wytrzymać, nie takie bryły przed Panem były!", "Będzie dobrze, trzymam kciuki za pana! Jest pan silnym człowiekiem, to nam pan wielokrotnie udowodnił" - pisali internauci.