Jak co wieczór, towarzyszyły nam emocje na najwyższym poziomie. Z odcinka na odcinek rośnie poziom tanecznych umiejętności naszych Gwiazd.
Coraz lepiej radzą sobie ze stresem i czerpią z tańca mnóstwo radości!

Reklama

Niestety show rządzi się swoimi prawami - kolejna para musiała pożegnać się z programem. "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" opuścili Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko.

Jak poradziły sobie z nowymi stylami tanecznymi pozostałe pary?

Ania Karwan i Jan Kliment po raz pierwszy otrzymali za taniec maksymalne noty od jurorów. Piosenkarka w końcu pozwoliła sobie "puścić wodze" i dopuściła do swojego serca tanecznego partnera.

Reklama

Julia Wieniawa, która mówi o sobie "stara dusza", doskonale odnalazła się w dość charakterystycznym stylu, jakim jest charleston. Ku zaskoczeniu jej tanecznego partnera, Stefano Terrazzino!

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz ponownie zachwycili. Modelka została pochwalona za to, że z odcinka na odcinek staje się coraz lepsza. A jej taniec jest piekną i wciągającą historią.

Sylwia Lipka i Rafał Maserak przekroczyli nareszcie barierę... punktową - do tej pory ich tańce zbierały 20 punktów. Sylwia bardzo to przeżywała - czuła, że jej starania i zaanażowanie są niewspółmierne do ocen jurorów. Wysiłek okupiony kontuzją popłacił!

Mikołaj Jędruszczak został skrytykowany przez jurorów za brak luzu... w biodrach. Jego taniec zdobył najniższe noty, co wywołało u Mikołaja dużo emocji. Nie pomogło nawet pocieszanie ukochanej tancerza, Sylwii Madeńskiej.

Bogdan Kalus i Lenka Klimentova w quickstepie bawili się na całego. Aktor z wrodzonym wdziękiem przybrał ulubioną minę, nazwaną przez jurorów "zdziwioną Heleną".