Ceremonia odbyła się ponad miesiąc temu, ale tancerka, aktorka i właścicielka szkoły tańca wciąż publikuje zdjęcia z uroczystości w mediach społecznościowych. Tym razem światło dzienne ujrzał film, a właściwie teledysk, który pokazuje najważniejsze momenty uroczystości.

Reklama

Na nagraniu widać przygotowania Agnieszki i jej męża Macieja Peli, moment, gdy nakładają na palce obrączki, przyjmują gratulacje a także weselną zabawę. Widać, że zarówno para młoda, jak i ich goście nie kryją wzruszenia. – Zaprosiliśmy tylko tych, których kochamy i z którymi jesteśmy często. Z nimi chcemy spędzić najpiękniejszy dzień w naszym życiu – mówiła tuż przed ślubem w rozmowie z portalem Plejada.pl tancerka.

Na ślub zakochani zdecydowali się po dziewięciu miesiącach znajomości. Pytani, czy nie znają się zbyt krótko, aby podejmować tak ważną decyzję, odpowiadali, że dziadkowie pana młodego pobrali się po sześciu miesiącach i do dziś są szczęśliwym małżeństwem, które wychowało dzieci i wnuki.

Fani Kaczorowskiej byli zachwyceni ślubnym filmem. "Najpiękniejszy teledysk ślubny jaki kiedykolwiek widziałam", "Ślub jak marzenie", "Oglądałam ze wzruszeniem", "Nie potrafię znaleźć słów, by opisać, jakie to piękne" - pisali.

Reklama