Reklama
Reklama
Reklama

Michał Żebrowski wspiera "czarny protest". Zasiadł w kasie we własnym teatrze

Michał Żebrowski
Michał Żebrowski / x-news
Michał Żebrowski dyrektor teatru 6. piętro, zastąpił swoje pracownice, które biorą udział w "czarnym proteście". Aktor sprzedawał bilety.
Reklama
Reklama
Tematy:
teatr wideo Michał Żebrowski aborcja zakaz zaborcji zaostrzenie prawa aborcyjnego czarnyprotest Warszawa

Powiązane

Reklama

Komentarze (12)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • aji23
    2016-10-04 13:27
    Wyglądał jak pacan w tym swoim okienku!
    0
    zgłoś
  • Beata
    2016-10-04 11:34
    On nie jest do konca madry. Zmarnowal swoj talent.
    0
    zgłoś
  • Alejaja
    2016-10-04 01:16
    Ojej, cóż za poświęcenie panie Michale, hehehe
    0
    zgłoś
  • człowiek z gliny
    2016-10-03 21:43
    oj oj, czy teatr Michała Żebrowskiego otrzymuje jekieś dotacje z państwowej kasy? Bo jeżeli tak to po tym występie Michała Żebrowskiego w kasie "premier techniczny z TABLETA" zaraz przerzuci dotacje na teatr ojca dyrektora! Minister kultuRY rodem z glinianki nie dopuści kasy do niemoralnego teatru prywatnego!
    2
    zgłoś
  • henio
    2016-10-03 20:42
    Dla mnie to on palant.
    4
    zgłoś
  • amator ginekolog
    2016-10-03 19:24
    ciota za kasą jeszcze nie skrobana
    5
    zgłoś
  • edcft
    2016-10-03 18:18
    To musiała być jakaś ped znaczy się rowerowy spektakl. Bo chyba artystkom też dał wolne.
    6
    zgłoś
  • alamo
    2016-10-03 17:55
    Ale on sie sypie, ta jego maksymalna prostytucja za kase strasznie go wyniszczyla.
    6
    zgłoś
  • olek
    2016-10-03 16:41
    gdzie jest wasza moralność chociażby w Warszawie w sprawie afer z wyrzuceniem ludzi z kamienic i spaleniem kobiety żywcem ...nie ma was ..boicie się narazić nie będzie reklam ..itp.....żałosne to wasze morale tfu
    3
    zgłoś
  • Obywatel
    2016-10-03 15:01
    Znudził się ludziom Trybunał Niekonstytucyjny, to czas na feministyczne rozróby. Tylko co projekt obywateski ma wspólnego z PiS-em?
    8
    zgłoś
  • wit1
    2016-10-03 15:00
    Kiedyś nieźle się zapowiadał jako artysta. Później pogoń za kasą, seriale i reklamy, a na koniec celebryckie błaznowanie.
    8
    zgłoś
  • Songo
    2016-10-03 14:57
    Brawo Falkowicz,hehe
    8
    zgłoś