Reklama
Warszawa
Reklama

Kaczyński tęskni za rudymi, a Komorowski dołuje młodzież. MEMY DNIA

4 marca 2015, 14:32
Jak Jarosław Kaczyński radzi sobie z tęsknotą za Donaldem Tuskiem, kogo Władimir Putin chce obwinić za śmierć Borysa Niemcowa i co premier Kopacz knuje z arabskimi szejkami? Zobacz najlepsze memy dnia.
Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(5)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • kosmo
  2015-03-04 15:17:32
  Kaczyńscy z ideowo podzielonego środowiska dziennikarskiego uczynili narzędzie w walce o władzę Jerzy Targalski został wiceprezesem Polskiego Radia pod władzą braci Kaczyńskich, zaś za Tuska stracił to stanowisko. Krzysztof Czabański został prezesem Polskiego Radia za rządów braci Kaczyńskich, za Tuska stracił stanowisko. Krzysztof Skowroński został dyrektorem III Programu Polskiego Radia, kiedy rządzili Kaczyńscy, a przestał nim być, kiedy rządził Tusk. Bronisław Wildstein został prezesem TVP SA z nadania braci Kaczyńskich. Później naraził się co prawda Lechowi, któremu wyjątkowo łatwo się było narazić, i prezesem być przestał. Został jednak przez braci spłacony autorskim programem i praktycznie nieograniczonym dostępem do czasu antenowego. Wszystko to stracił pod rządami Tuska. Andrzej Urbański został prezesem TVP SA za rządów braci Kaczyńskich (trafił tam bezpośrednio z kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego), a stracił stanowisko pod rządami Tuska. Anita Gargas została szefową publicystyki programu 1 TVP SA, kiedy o obsadzie kadrowej Woronicza decydowali ludzie mianowani przez braci Kaczyńskich, zaś straciła to stanowisko (a później wyleciała z telewizji publicznej w ogóle), kiedy w TVP rządzili ludzie skierowani na Woronicza przez Tuska i Komorowskiego.
  0
 • wstyd, kosmo!
  2015-03-04 15:48:49
  ~kosmo2015-03-04 15:17
  Pierwsze przykazanie: NIE KRADNIJ.

  Ukradłeś tezy LIZweekowi. Brzydko przepisywać! Nawet źródła nie podałeś! Bo KŁAMLIWE?
  0
 • Drzazga 101
  2015-03-06 12:33:59
  "I dlatego cieszy mnie to, że młodzi Polacy tak optymistycznie i kolorowo widzą swoją przyszłość w kraju..."
  O Matko, klawuśny ten MEM z Naszym Ukochanym Panem Prezydentem, ten OPTYMIZM wręcz tryska z oblicz tych trojgu nastolatkom, kurde.
  Hej !-
  0
 • Cho Chi Min
  2015-03-09 14:23:24
  Bardzo ładna kotek. Dobzie odziwiona. Wsiam raz do nasz bar na patelnię.
  0
 • Naczelny lekarz FR
  2015-03-09 14:28:59
  Po przeprowadzonej autopsji, jednoznacznie stwierdzamy - że Niemcow zastrzelił się sam. Po pierwszym strzale jeszcze żył, dlatego oddał jeszcze 3. Nauka radziecka (przepraszam : rosyjska) zna takie przypadki. A tak poza tym, to nasi specjaliści intensywnie pracują nad wskrzeszeniem Lenina - który już niedługo zastąpi tego kontrowersyjnego Putina.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama
image for background

Przejdź do strony głównej