Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Jak Błaszczak tłumaczy się Kaczyńskiemu ze zbyt cichego buczenia. MEMY DNIA

6 sierpnia 2014, 18:13
Prezesowi PiS nie podobały się tegoroczne obchody rocznicy Powstania Warszawskiego. Internauci już wiedzą co zdaniem Kaczyńskiego było nie tak.
Prezesowi PiS nie podobały się tegoroczne obchody rocznicy Powstania Warszawskiego. Internauci już wiedzą co zdaniem Kaczyńskiego było nie tak. / Facebook
Aleksander Kwaśniewski pije dla dobra Polski, Jarosław Kaczyński udziela reprymendy Błaszczakowi za byt słabe buczenia, a Robert Lewandowski chodzi na zakupy z torbą Biedronki. Zobacz najlepsze memy dnia.
Reklama
Reklama
Tematy:
smieszne memy Aleksander Kwasniewski mem najlepsze memy memy na fb memy dnia Jaroslaw Kaczynski Donald Tusk

Powiązane

Reklama

Komentarze(5)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • nmopl
  2014-08-06 18:49:32
  To slownictwo --rzadowe ---wiec nie kazdy jest tak chamski ---NIE SADZ KAZDEGO WEDLUG SIEBIE -nic tylko tyle --brukowce tylko wydaniu PO
  0
 • teroo
  2014-08-06 20:16:55
  a co Kocibąk za wcześnie wypuścił powietrze i poszło nie japą a d..ą.
  0
 • taka prawda
  2014-08-07 15:25:07
  Tym DZIENNIKEM PL to napewno swir NIESIOŁ STERUJE takie k-rwy to tylko śla w POdczerwieni
  0
 • adelaide
  2014-08-09 08:57:40
  .. Wiceministra Izabela Leszczyna i ZUS cieszą się, że wielu Polaków postawiło na ZUS!

  A czy Polacy mieli jakiś wybór? Przecie w Polsce Tuska, ZUS to państwo
  w państwie, przecie Polacy są uzależnieni od ZUS, od lekarza Orzecznika ZUS !

  To dobrze, że Polacy postawili na ZUS ? tak, to dobrze dla ZUS, bo będzie miał za co budować dla siebie pałace, ze sklepami, fryzjerem, pedicurzystką, sauną, dostępem do lekarzy specjalistów, z przedszkolem, wkrótce może i z burdelem, dla pracowników ZUS i innymi wygodami, to dobrze dla rządu Donalda Tuska, bo nadal będzie oszukiwał Polaków, ukrywając w ZUS, wszelkie niedobory i manka, nadal będzie mógł kraść pieniądze ubezpieczonych w ZUS ale nie jest to dobrze dla ubezpieczonych normalnych Polaków jak ja.

  Powtarzam; nieprawdą i wierutnym, bezczelnym, kłamstwem jest to co plecie wiceministra Izabela Leszczyna!

  Miałam otrzymać emeryturę już w maju. Z powodu tego, że Tusek przedłużył wiek emerytalny do 67 lat, otrzymam emeryturę, jak dożyję, w listopadzie br.

  Ale już od czerwca br. prawem kaduka, wstrzymał mi ZUS dodatek pielęgnacyjny. I kazał mi ZUS prosić się, na piśmie, o skierowanie, na kolejne badanie przez lekarza orzecznika ZUS. Trwało ponad miesiąc, zanim dostałam się do poszczególnych lekarzy, na badania i w wyniku tego z przyczyn ode mnie niezależnych, wg ZUS z mojej winy, złożyłem zaświadczenie o aktualnym stanie zdrowia na druku ZUS N-9 po terminie i ZUS już zastrzegł, że choćby nawet orzecznik ZUS, przyznał mi z powrotem dodatek pielęgnacyjny
  z powodu niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji to i tak nie wyrównają mi, za ten okres co wstrzymali. Taka jest sprawiedliwość w Polsce, rządzonej przez Donalda Tuska
  i jego drużynę od gały, z POWSI-PSL !

  Do kardiologa muszę się rejestrować na pół roku i więcej, wcześniej, podobnie do neurologa, jakim sposobem mam się leczyć ? a jestem po kilku zawałach mięśnia sercowego i po udarze mózgu, prawostronnie sparaliżowana i częściowo lewostronnie. Mam ponad 30 lat pracy. Jak tu żyć w państwie Tuska ?

  Owszem, rajcująca na cmentarzach, w knajpach, "silna grupa Tuska od grania w gałę", zagwarantowała, superowe warunki, dla siebie i dla pracowników ZUS, a zwykłym Polakom kolejki do lekarzy, kolejki do szpitali i to, że idziemy po prostej tyle, że w dół.

  Jeżeli w UE Polska rządzona przez Donalda Tuska, w czymkolwiek, prym wiedzie, to tylko w biedzie. Polska jest bankrutem.


  Informacja NIK-u o przewidywanych problemach z pieniędzmi na wypłatę emerytur – mimo przejęcia środków OFE – nie jest niczym zaskakującym. Według różnych szacunków ukryte zobowiązania ZUS-u wobec Polaków wynoszą 3–5 bln zł.

  Z Polski wypchnięto młodych ludzi, którzy wyjechali za chlebem za granicę, w związku
  z czym nie ma kto płacić składek. Wyprzedaliśmy praktycznie cały majątek narodowy, który mógł przynosić państwu dochody.


  Mamy wynagrodzenia tak nędzne, że nawet pogrążona
  w kryzysie Grecja lokuje się w tej kategorii przed nami,


  w większości krajów UE zaś zarabia się czterokrotnie więcej niż w Polsce.


  Niemal wszyscy – a w szczególności ekipa Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego – zamykają oczy na trywialny fakt: w rzeczywistości Rzeczpospolita Polska jest ekonomicznym bankrutem.


  Koalicjant Tuska i POWSI, ma apetyt na kuszące działki a więc dzieci mogą stracić szpital.

  Marszałek Adam Struzik z PSL i jego urzędnicy połakomili się na atrakcyjne działki?!


  Marszałek Adam Struzik, uparł się, aby połączyć dziecięcy szpital w Dziekanowie Leśnym
  z warszawską placówką. I wywołał protesty, bo rodzice chorych maluchów i personel szpitala, uważają, że to początek likwidacji gdyż podejrzewają, że chodzi o wyjątkowo, cenne działki (na granicy Kampinosu), na których stoi lecznica.

  Na początku września radni mają przegłosować uchwałę oznaczającą początek końca szpitala w Dziekanowie Leśnym.

  O problemie, niezależne media informują od miesiąca.

  Szpital im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym uważany jest za jeden z najlepszych w Polsce szpitali pediatrycznych. Pomimo to w Mazowieckim Urzędzie Marszałkowskim zrodził się dziwny pomysł, aby został połączony z placówką przy ulicy Niekłańskiej w Warszawie.

  Przeciwko tym planom protestują tysiące osób.

  1 lipca powstał komitet skupiający mieszkańców, rodziców chorych dzieci i personel szpitala. Na Facebook'u powstała grupa „Ratujmy szpital w Dziekanowie Leśnym".

  - Nie zgadzamy na połączenie, bo uważamy, że doprowadzi do likwidacji szpitala
  w Dziekanowie Leśnym - mówi reporterce VD Gazeta Polska Karol Mielcarek, przewodniczący Komitetu Obrony Szpitala.

  - Jesteśmy jedynym szpitalem na północnym i zachodnim Mazowszu w całości dziecięcym – mówi pielęgniarka Małgorzata Orzeszek, która podkreśla, że co roku odbywa się w nim od 8 a 10 tysięcy hospitalizacji. Poza tym przybywa pacjentów rozmaitych poradni.

  – Mamy bardzo dużo dzieci z powiatu nowodworskiego, płońskiego, Legionowa, gdzie nie ma szpitala, ale również z Białołęki – dodaje M. Orzeszek, który wyliczyła, że rocznie około 50 tysięcy dzieci otrzymuje w Dziekanowie Leśnym pomoc.

  Dlaczego - pomimo tych argumentów i protestu - urzędnicy uparli się przy swojej koncepcji. Teorii jest wiele, ale najczęściej mówi się właśnie o gruncie, na którym stoi dziekanowski szpital.

  - Jest to piękny teren, na granicy Parku Kampinoskiego. I uważamy, że ten teren jest głównym zainteresowaniem Urzędu Marszałkowskiego - mówi Karol Mielcarek. Mieszkańcy jednoznacznie wskazali, że działki wokół szpitala są powodem zamieszania, bo są bardzo interesujące i bardzo wartościowe - dodaje.

  Osoby protestujące przeciwko połączeniu szpitali w mocnych słowach krytykują obecną dyrekcję placówki w Dziekanowie Leśnym, która pracuje od dwóch lat.
  - Naszym zdaniem, ta dyrekcja jest zupełną pomyłką Urzędu Marszałkowskiego.

  Są to ludzie z nadania partyjnego PSL i Platformy Obywatelskiej.

  Marszałek Struzik, urządza sobie kolejny, prywatny folwark - tłumaczy Mielcarek. - Zadłużenie szpitala ciągle rośnie, widocznie w celu doprowadzenia do likwidacji.

  W ostatnim roku zadłużenie to wyniosło 6 milionów złotych strat, co jest kuriozum – zauważa podkreślając, że nie było żadnego planu restrukturyzacji. Jedyny plan jaki był, to doprowadzenie do likwidacji – oburza się.

  8 września podczas sesji Sejmiku Wojewódzkiego będzie głosowana uchwała o połączeniu dwóch szpitali. Wcześniejsze (z 7 lipca) zostało zablokowane.

  Protestujący mają mało czasu, aby nie dopuścić do realizacji urzędniczych planów. Dlatego 25 sierpnia planują zorganizować spotkanie z mieszkańcami Łomianek, na które chcą zaprosić marszałka Adama Struzika, a przede wszystkim radnych Sejmiku, którzy będą podejmować decyzję o przyszłości szpitala w Dziekanowie Leśnym.
  0
 • kali
  2014-08-20 10:09:00
  KACZYŃSKI-DLACZEGO WYDAJESZ NA SWOJA OCHRONE AŻ 2-MILIONY ZŁ. -CZEGO SIE BOISZ MAŁY ???, JEST LEPIEJ CHRONIONY NIZ PREZYDENT- CO ON NABROIŁ ,ŻE TAK SIĘ BOI- WYSŁAL 95-LUDZI NA ŚMIERĆ DO SMOLEŃSKA ??
  1
Reklama

Zobacz więcej

Reklama