Trochę techniki i prezes się gubi. Kaczyńskiego walka z długopisem

| Aktualizacja:

Kiedy kilka miesięcy temu, Jarosław Kaczyński za pomocą tabletu dopuścił do głosu na mównicy sejmowej profesora Glińskiego, wydawało się, że prezes PiS potrafi korzystać z osiągnięć techniki. Tymczasem okazuje się, że zwykły długopis spłatał mu figla. Na szczęście z pomocą przyszedł Antoni Macierewicz.

wróć do artykułu
  • ~demos
    (2013-10-24 13:32)
    Biedne lemingi ale sie podnieciły
  • ~dociekliwy
    (2013-10-24 13:19)
    ojejku jejku, a o kłopotach Seremeta z mówieniem prawdy nie napiszecie?
    Oświadczenie Stanisława Zagrodzkiego:
    W związku z wypowiedzią pana Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta w programie Moniki Olejnik „Gość Radia ZET” z dnia 23 października 2013 roku, odnoszącą się do mojego referatu pt. Dyslokacja ciał Ofiar Katastrofy Smoleńskiej” wygłoszonego w dniu 22.10.2013 roku podczas II Konferencji Smoleńskiej oświadczam co następuje:
    Wygłoszony przeze mnie podczas II Konferencji Smoleńskiej przedmiotowy referat jest oparty na:
    a) analizie materiałów zgromadzonych podczas prowadzonego przez Wojskową Prokuraturę Okręgową w Warszawie postępowania oznaczonego sygnaturą PoŚl 54/10, z którymi zapoznawałem na zasadach uregulowanych przepisami KPK art. 156 § 5 (pismo WPO w Warszawie z dnia 29 kwietnia 2011 roku). We wspomnianym materiale dowodowym znajdują się m.in. dokumenty z opisami ciał znalezionych w dniu 10 kwietnia 2010 roku na miejscu katastrofy. Materiałach tych zawarte są stwierdzenia, z których jednoznacznie wynika, iż niektóre ciała noszą wyraźne, charakterystyczne, ślady działania ognia.
    b) analizie dokumentów zgromadzonych przez prokuraturę rosyjską, w posiadaniu których jest również Prokuratura Okręgowa w Warszawie.
    Jest zatem rzeczą w najwyższym stopniu karygodną, żeby najwyższy rangą przedstawiciel prokuratury Pan Andrzej Seremet, publicznie poświadczał nieprawdę, a co gorsza mocą piastowanego przez siebie Urzędu Prokuratora Generalnego wzmacniał przekaz społeczny dyskredytujący moją osobę w opinii społecznej.
    Podkreślam – dokumenty będące w gestii Prokuratury Okręgowej w Warszawie zawierają jednoznaczne stwierdzenia, że kilkanaście ciał i rzeczy było nadpalonych, a niektóre z nich w stopniu znacznym. W dodatku w kilku przypadkach w miejscach znalezienia ciał i rzeczy z charakterystycznymi zmianami świadczącymi o oddziaływaniu bardzo wysokiej temperatury i ognia nie odnotowano na ziemi śladów, charakterystycznych dla występowania pożaru.
    SEREMET KŁAMIE.
  • ~Stach
    (2013-10-25 14:52)
    To typowy baran pisowki technika dla Kaczego debila to czarna magia nie z tego świata
  • ~docent
    (2013-10-25 01:16)
    Alez te limngi i Po-matly sa glupie.. Jakiez to jest glupie masienie te PO-matoly i Lemingi... Zenada...
  • ~jk
    (2013-10-24 20:35)
    To bardzo powazna sprawa podobnie jak gazeta ktora zajmuje sie takimi
    bzdurami a leming ze stolicy i halinka szczytuja.
  • ~pkp
    (2013-10-24 19:18)
    matołkowae żarty na poziomie długopisa dla leminga
  • ~ruscy żebyś pemierze donaldzie tusku pamiętał o te
    (2013-10-24 15:53)
    Nasza rola pomału się kończy w pomaganiu ludziom !
    Musi jeszcze dojść do strajków w Polsce !
    sporo pomoglismy ? sprawiedliwość w polsce i porząek musi być w końcu !

    jeszcze napiszemy ksiązkę o smoleńsku ? żeby nikt o tej Tragicznej Katasstrofie
    w Smoleńsku nie zapomiał zginęłó 96 osób ?
  • ~ruscy
    (2013-10-24 15:48)
    z nowu gafę popelniliście z Pisu !
    Naprawcie to z PIsU !
    słupki Platformie Obywatelskiej spadają ? Macie Posłówie z PIsU szansę ?

    Musimy jeszcze do prowadzić do wielu strajków ! w Calej POlsce !
    Bo Platforma Obywatelska nie chce strajków w POlsce!
    Ale one są teraz konieczne w Polsce ? Zwiążkowcy muszą zrobić porządek w końcu w tej Polsce ! trzymamy kciuki że związkowce przyspieszą te strajki co w Polsce mają się odbyć !
    Platforma Obywatelska nie może zakazywać ludziom strajkować w Polsce !
    tego społeczność nie spodziewala się po Platformie Obywatelskiej ?

    Dobrze ze związkowcy biorą się za strajki w Wrszawie ! tak trzymać
  • ~Leming ze stolicy
    (2013-10-24 15:20)
    ja uważam że najmondrzejszy jest mój syn, pisze co prawda z błedndami ale po co komu ortografia, za to umie obsługiwać skype'a, tablet i komórkę a ma 9 lat, i pisze szybciutko, a jak instrukcje czyta!!! Byłby lepszym premierem, ekspertem i wogóle
  • ~dociekliwy
    (2013-10-24 15:04)
    Pomóżcie proszę odnaleźć zaginionych ekspertów doktora Laska!

    Pomóżcie mi odnaleźć eksperta, który badał brzozę i ja zmierzył, pi razy drzwi, z dokładnością do dwóch metrów.

    Poszukuję również eksperta, choćby jednego, który fizycznie, z lupą w ręku, dotknął wraku.

    Może ktoś wie, jak się nazywa i gdzie się ukrywa ekspert, który badał oryginały czarnych skrzynek?

    Z wdzięcznością przyjmę informację, który ekspert rozpoznał w kabinie znajomy głos generała Błasika.

    Bardzo też jestem ciekaw, jak się nazywa akademik, badacz wytrzymałości materiałów, który obliczył, że skrzydło ścięło brzozę, a brzoza równocześnie, w tej samej milisekundzie, ścięła skrzydło.

    Chętnie też poznam nazwisko badacza, który obliczył, że samolot ściął brzozę na wysokości pięciu metrów, stracił część skrzydła, po czym wzniósł się nagle i runął, a przy tym wykonał obrót, nie zawadzając skrzydłami o ziemię.
  • ~Halinka
    (2013-10-24 15:02)
    Nie splatal mu figla tylko go zepsul,ordynarnie zepsul bo kaczynski wszystko zepsuje i spartoli.To ma we krwi ze do czego sie nie wezmie to nic z tego nie wychodzi oprocz blazenady.I to ma byc premier ?chyba Gabonu.
  • ~WAW
    (2013-10-24 14:08)
    BO TO KRETYN JEST I NIEDOJDA... :))

    A TAK NA POWAZNIE, TO BYL SPISEK I ATAK WROGICH SIL UKLADU!
  • ~Leming ze stolicy
    (2013-10-24 13:31)
    ja uważam że najmondrzejszy jest mój syn, pisze co prawda z błedndami ale po co komu ortografia, za to umie obsługiwać skype'a, tablet i komórkę a ma 9 lat, i pisze szybciutko, a jak instrukcje czyta!!! Byłby lepszym premierem, ekspertem i wogóle
  • ~Dzidzia z ronda Lemingów
    (2013-10-24 13:29)
    och jakie smieszne, kupę w majtki zrobiłam
  • ~yy
    (2013-10-24 12:40)
    tak awasz kwasniewski jest nazbyt bystru ,redaktorki nic niepiszo bo niekazali
  • ~kretacz
    (2013-10-28 21:34)
    ten konus juz nie kuma ten jelop niech sie wycowa ani be anime ani kukuryku wypierdek kaczy
  • ~wojtek
    (2013-10-24 12:25)
    Oj tam, oj tam - długopis.
    Za 2 lata może dostać w swoje rączki cały kraj,
    i szkoda może być trochę większa niż ten długopis.
    Z przecieków wynika, że ten pis-ak nie jest chiński, tylko zdiełany w Maskiwe.
    Na najbliższej konferencji smoleńskiej prof. Chris Jakmutam wygłosi referat pt " bliskie związki długopisu z pancerną brzozą, ze szczególnym uwzględnieniem dzwięku wydawanego przy pukaniu długopisem w brzozę".
  • ~MB
    (2013-10-24 12:21)
    pewnie komorowski łączy się z nim w bulu
  • ~hey
    (2013-10-24 12:07)
    i ten nieudacznik chciałby rządzić Polską... Strach się bać !!!
  • ~fg
    (2013-10-24 11:18)
    Moim zdaniem to z tym długopisem to spisek ... celowo, wiadomo kto, podłożył długopis trudny w obsłudze... Jest to niebywały, zamsowany atak, próba zaszczucia Prezesa, bezprzykładny seans nienawiści...

    Wiadomo, wobec rosnącej lawinowo popularności Jarosława siły ciemności zrobią wszystko by uprzykrzyć mu życie ...

    Następnym krokiem będzie zapewne kradzież papieru z toalety z której prezes korzysta.