Trochę techniki i prezes się gubi. Kaczyńskiego walka z długopisem

| Aktualizacja:

Kiedy kilka miesięcy temu, Jarosław Kaczyński za pomocą tabletu dopuścił do głosu na mównicy sejmowej profesora Glińskiego, wydawało się, że prezes PiS potrafi korzystać z osiągnięć techniki. Tymczasem okazuje się, że zwykły długopis spłatał mu figla. Na szczęście z pomocą przyszedł Antoni Macierewicz.

wróć do artykułu
  • ~kretacz
    (2013-10-28 21:34)
    ten konus juz nie kuma ten jelop niech sie wycowa ani be anime ani kukuryku wypierdek kaczy
  • ~JURA
    (2013-10-26 10:21)
    Kaczorek niczego nie umie, a to dlatego, że wszystko za niego robią tzw. przydupasy. Gubi się przy prostych rzeczach nie mówiąc już o nowinkach technicznych.
  • ~Stach
    (2013-10-25 14:52)
    To typowy baran pisowki technika dla Kaczego debila to czarna magia nie z tego świata
  • ~docent
    (2013-10-25 01:16)
    Alez te limngi i Po-matly sa glupie.. Jakiez to jest glupie masienie te PO-matoly i Lemingi... Zenada...
  • ~jk
    (2013-10-24 20:35)
    To bardzo powazna sprawa podobnie jak gazeta ktora zajmuje sie takimi
    bzdurami a leming ze stolicy i halinka szczytuja.
  • ~pkp
    (2013-10-24 19:18)
    matołkowae żarty na poziomie długopisa dla leminga
  • ~ruscy żebyś pemierze donaldzie tusku pamiętał o te
    (2013-10-24 15:53)
    Nasza rola pomału się kończy w pomaganiu ludziom !
    Musi jeszcze dojść do strajków w Polsce !
    sporo pomoglismy ? sprawiedliwość w polsce i porząek musi być w końcu !

    jeszcze napiszemy ksiązkę o smoleńsku ? żeby nikt o tej Tragicznej Katasstrofie
    w Smoleńsku nie zapomiał zginęłó 96 osób ?
  • ~ruscy
    (2013-10-24 15:48)
    z nowu gafę popelniliście z Pisu !
    Naprawcie to z PIsU !
    słupki Platformie Obywatelskiej spadają ? Macie Posłówie z PIsU szansę ?

    Musimy jeszcze do prowadzić do wielu strajków ! w Calej POlsce !
    Bo Platforma Obywatelska nie chce strajków w POlsce!
    Ale one są teraz konieczne w Polsce ? Zwiążkowcy muszą zrobić porządek w końcu w tej Polsce ! trzymamy kciuki że związkowce przyspieszą te strajki co w Polsce mają się odbyć !
    Platforma Obywatelska nie może zakazywać ludziom strajkować w Polsce !
    tego społeczność nie spodziewala się po Platformie Obywatelskiej ?

    Dobrze ze związkowcy biorą się za strajki w Wrszawie ! tak trzymać
  • ~Leming ze stolicy
    (2013-10-24 15:20)
    ja uważam że najmondrzejszy jest mój syn, pisze co prawda z błedndami ale po co komu ortografia, za to umie obsługiwać skype'a, tablet i komórkę a ma 9 lat, i pisze szybciutko, a jak instrukcje czyta!!! Byłby lepszym premierem, ekspertem i wogóle
  • ~dociekliwy
    (2013-10-24 15:04)
    Pomóżcie proszę odnaleźć zaginionych ekspertów doktora Laska!

    Pomóżcie mi odnaleźć eksperta, który badał brzozę i ja zmierzył, pi razy drzwi, z dokładnością do dwóch metrów.

    Poszukuję również eksperta, choćby jednego, który fizycznie, z lupą w ręku, dotknął wraku.

    Może ktoś wie, jak się nazywa i gdzie się ukrywa ekspert, który badał oryginały czarnych skrzynek?

    Z wdzięcznością przyjmę informację, który ekspert rozpoznał w kabinie znajomy głos generała Błasika.

    Bardzo też jestem ciekaw, jak się nazywa akademik, badacz wytrzymałości materiałów, który obliczył, że skrzydło ścięło brzozę, a brzoza równocześnie, w tej samej milisekundzie, ścięła skrzydło.

    Chętnie też poznam nazwisko badacza, który obliczył, że samolot ściął brzozę na wysokości pięciu metrów, stracił część skrzydła, po czym wzniósł się nagle i runął, a przy tym wykonał obrót, nie zawadzając skrzydłami o ziemię.
  • ~Halinka
    (2013-10-24 15:02)
    Nie splatal mu figla tylko go zepsul,ordynarnie zepsul bo kaczynski wszystko zepsuje i spartoli.To ma we krwi ze do czego sie nie wezmie to nic z tego nie wychodzi oprocz blazenady.I to ma byc premier ?chyba Gabonu.
  • ~WAW
    (2013-10-24 14:08)
    BO TO KRETYN JEST I NIEDOJDA... :))

    A TAK NA POWAZNIE, TO BYL SPISEK I ATAK WROGICH SIL UKLADU!
  • ~demos
    (2013-10-24 13:32)
    Biedne lemingi ale sie podnieciły
  • ~Leming ze stolicy
    (2013-10-24 13:31)
    ja uważam że najmondrzejszy jest mój syn, pisze co prawda z błedndami ale po co komu ortografia, za to umie obsługiwać skype'a, tablet i komórkę a ma 9 lat, i pisze szybciutko, a jak instrukcje czyta!!! Byłby lepszym premierem, ekspertem i wogóle
  • ~Dzidzia z ronda Lemingów
    (2013-10-24 13:29)
    och jakie smieszne, kupę w majtki zrobiłam
  • ~dociekliwy
    (2013-10-24 13:19)
    ojejku jejku, a o kłopotach Seremeta z mówieniem prawdy nie napiszecie?
    Oświadczenie Stanisława Zagrodzkiego:
    W związku z wypowiedzią pana Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta w programie Moniki Olejnik „Gość Radia ZET” z dnia 23 października 2013 roku, odnoszącą się do mojego referatu pt. Dyslokacja ciał Ofiar Katastrofy Smoleńskiej” wygłoszonego w dniu 22.10.2013 roku podczas II Konferencji Smoleńskiej oświadczam co następuje:
    Wygłoszony przeze mnie podczas II Konferencji Smoleńskiej przedmiotowy referat jest oparty na:
    a) analizie materiałów zgromadzonych podczas prowadzonego przez Wojskową Prokuraturę Okręgową w Warszawie postępowania oznaczonego sygnaturą PoŚl 54/10, z którymi zapoznawałem na zasadach uregulowanych przepisami KPK art. 156 § 5 (pismo WPO w Warszawie z dnia 29 kwietnia 2011 roku). We wspomnianym materiale dowodowym znajdują się m.in. dokumenty z opisami ciał znalezionych w dniu 10 kwietnia 2010 roku na miejscu katastrofy. Materiałach tych zawarte są stwierdzenia, z których jednoznacznie wynika, iż niektóre ciała noszą wyraźne, charakterystyczne, ślady działania ognia.
    b) analizie dokumentów zgromadzonych przez prokuraturę rosyjską, w posiadaniu których jest również Prokuratura Okręgowa w Warszawie.
    Jest zatem rzeczą w najwyższym stopniu karygodną, żeby najwyższy rangą przedstawiciel prokuratury Pan Andrzej Seremet, publicznie poświadczał nieprawdę, a co gorsza mocą piastowanego przez siebie Urzędu Prokuratora Generalnego wzmacniał przekaz społeczny dyskredytujący moją osobę w opinii społecznej.
    Podkreślam – dokumenty będące w gestii Prokuratury Okręgowej w Warszawie zawierają jednoznaczne stwierdzenia, że kilkanaście ciał i rzeczy było nadpalonych, a niektóre z nich w stopniu znacznym. W dodatku w kilku przypadkach w miejscach znalezienia ciał i rzeczy z charakterystycznymi zmianami świadczącymi o oddziaływaniu bardzo wysokiej temperatury i ognia nie odnotowano na ziemi śladów, charakterystycznych dla występowania pożaru.
    SEREMET KŁAMIE.
  • ~yy
    (2013-10-24 12:40)
    tak awasz kwasniewski jest nazbyt bystru ,redaktorki nic niepiszo bo niekazali
  • ~wojtek
    (2013-10-24 12:25)
    Oj tam, oj tam - długopis.
    Za 2 lata może dostać w swoje rączki cały kraj,
    i szkoda może być trochę większa niż ten długopis.
    Z przecieków wynika, że ten pis-ak nie jest chiński, tylko zdiełany w Maskiwe.
    Na najbliższej konferencji smoleńskiej prof. Chris Jakmutam wygłosi referat pt " bliskie związki długopisu z pancerną brzozą, ze szczególnym uwzględnieniem dzwięku wydawanego przy pukaniu długopisem w brzozę".
  • ~MB
    (2013-10-24 12:21)
    pewnie komorowski łączy się z nim w bulu
  • ~hey
    (2013-10-24 12:07)
    i ten nieudacznik chciałby rządzić Polską... Strach się bać !!!