W jednym z odcinków śniadaniowej audycji stacji TVN, na scenie wystąpiła początkująca wokalistka Patty. Dziewczyna jest nową podopieczną Adama Konkola, założyciela zespołu Łzy.

Reklama

Patty zaśpiewała swój utwór "Krzyk", jednak to nie ona wzbudziła największe zainteresowanie widzów. Uwagę bowiem skradły jej "instrumentalistki" stojąca za jej plecami. Jedną z nich, była Angelika Fajcht, znana widzom programu "Top Model" z tego, iż pozwoliła Dawidowi Wolińskiemu, by namacalnie sprawdził autentyczność jej piersi. Na scenie "Dzień Dobry TVN" stała ubrana w wyzywający kostium z gitarą przewieszoną przez szyję. Niestety zdolnościami aktorskimi pochwalić się nie może, bowiem nie udało jej się przekonać nikogo, że to ona grała na instrumencie.

Podobnie zresztą jak jej koleżanka, która podczas występu Patty zasiadała za klawiszami. Była to modelka, Katarzyna Krawiec.

Jaki zamysł przyświecał twórcom tego występu? Efekt udało się osiągnąć jeden. Nagranie jest obecnie największym pośmiewiskiem internetu w Polsce.

http://youtu.be/7mFH77mS1n0