Cygańskie disco polo podbija Internet. Lepsze od Weekendu?

Jeśli sądziliście, że szczytem tandety i kiczu jest "Ona tańczy dla mnie" Weekendu, to musimy Was rozczarować. W sieci furorę robi właśnie kawałek "Dalibomba" artysty o pseudonimie Sandu Ciorba. Prężący nagie klaty panowie w białych skarpetkach, panie kręcące pośladkami i wokalista śpiewający o dzikiej bombie. Jak Wam się podoba? Ma szansę przebić sukces Weekendu?

wróć do artykułu
  • ~piksel
    (2013-03-19 00:00)
    re: Genitaliusz & f
    Chyba sobie w ch**a przygrywacie? "Ona tańczy dla mnie" to pod każdym względem dzieło wyrzeźbione w buraku pastewnym.
  • ~f
    (2013-03-17 19:24)
    To się do Weekendu nawet nie umywa , w piosence Weekendu są piękne dziewczyny i niepowtarzalny nastrój .Piosenka Weekendu jest jak slogan, jest unikatem, jaki można stworzyć raz na kilka lat . To jest slogan typu - "cukier krzepi "
  • ~Genitaliusz
    (2013-03-18 16:32)
    Pismaku nie masz za grosz gustu. Jak można porównywać tę tandetę do Weekendu.
  • ~f
    (2013-03-19 10:14)
    re piksel - niech ktoś stworzy podobny temat z taką oglądalnością (nawet dla małp w ZOO ) ,to jest niemożliwe . Dlatego taka zazdrość . Twórca tej melodyjki też już tego nigdy nie dokona ,to jest jak wygrana w lotto . To jest właśnie slogan muzyczny.
  • ~POkemon
    (2013-03-20 20:23)
    Ja ******** to już Palikot jest Disco Polo Rumuńskim
  • ~angieleczka
    (2013-03-21 14:19)
    Smieszne nawet...tylko jedno mnie nie denerwuje..ze polowa dziewczyn i facetow w klubach tanczy podobnie.Nie mowie tutaj o wsiach ale o wielkich miastach..ja mieszkam w Londynie i tanie dziewczyn na teletysku przypomina mi taniec brytyjskich dziewczny...nie wiem czy to dobrze wrozy..?
  • ~Jaras0610
    (2013-07-21 00:40)
    Nie będę komentował czyiś gustów muzycznych,ale skoro mamy tylu krytyków muzycznych może byście sami coś napisali.Z pewnością będzie to hit na miarę wszech czasów jak Elvis Presley.Trzeba poznać kulturę a potem się wypowiadać.Jak brzmią polskie piosenki w innych krajach?Przecież to jest jazgot.
  • ~gosc
    (2013-11-25 22:49)
    BRAWO SANDU CIORBA, fajna piosenka
  • ~Gr4b4rz LPH
    (2014-04-21 12:22)
    jakie Cygańskie xD co za **** pisał ten artykuł to jest rumuńskie ;D
  • ~Kiks
    (2013-03-17 17:27)
    T o jest straszne!

Może zainteresować Cię też: