Premier wygrał i przemawia. Ten skecz bije rekordy w sieci

| Aktualizacja:

Partia premiera wygrała wybory parlamentarne i szef rządu z tej okazji wygłasza orędzie do narodu. Jest o harataniu w gałę, orlikach i dorzynaniu watahy. Oto kabaretowa wizja Roberta Górskiego i Marcina Wójcika, która bije rekordy popularności w internecie.

wróć do artykułu
  • ~Czarny
    (2011-10-18 19:44)
    I tak się pewnie skończy
  • ~wydymany elektorat tuska
    (2011-10-19 00:32)
    re- hala
    "Prąd zdrożeje nie zmartwienie
    Bo pan premier ryżą pałą oświeci nam POlskę całą "!
  • ~sruuuuuuuuuuuuuuuu
    (2011-10-18 21:54)
    W końcu coś polskiego. Ciemne dni dla nich. Jeszcze jedno wystąpienie i PO nich.
    Na polowaniu z Komoruskim decyzja zapadnie. Prezes telewizjo dostanie wytyczne
  • ~prawy brzeg
    (2011-10-18 22:19)
    Górski i Wójcik są świetni!!! Bardzo ich lubię:-)
  • ~Donald cię kocha!
    (2011-10-18 22:32)
    Obywatelu! Zatankowałeś? Zapłaciłeś? To szerokiej drogi i UŚMIECHNIJ SIĘ!
  • ~wyborcz chwilowo przes POmyłke ZK Wronki
    (2011-10-19 00:25)
    Panowie artyści !
    U nas POd celom POsprzątane...
    I nieznanych sprawców sporo...
  • ~jajakobyły
    (2011-10-18 23:39)
    Daleko wam do Janka Pietrzaka. Bierzcie lekcje u niego.
  • ~rh minus
    (2011-10-19 00:16)
    Przecież to jest płaskie, beznadziejne... Poziom wygłupów w gimnazjum. szkoda słów.
  • ~grumpy
    (2011-10-19 00:44)
    ale dno, i to ma byc niby super humor? zalosna zenada...
  • ~@@amira
    (2011-10-18 20:57)
    aaamira można się POsmiać ,ale dlaczego ubliżasz premierowi POrównując go do "Świni w trampkach " Głupia jesteś i tyle !!!
  • ~adamwawa
    (2011-10-19 05:34)
    grumpy i rh minus to dwa debile / debilki ? czy lemingi ?
  • ~McAron
    (2011-10-19 05:58)
    Ale prymitywny humor, nie? Poziom wyglupów w gimnazjum, fuj! Dla wysubtelnionego telewidza znad Wsły to po prostu dno, kompletne!. Nie to co takie rechotanie z Kaczorów. Ten jeden to nawet jest zimny i najlepszy jest z Lechem, też zimnym. A drugi mlaszcze jak mówi i jeszcze jakby tak chciał sie jak ostatnia fajtłapa przewrócić przed kamerami, w końcu tradycja komedii slapstickowej jest długa. Co ja tu gadam, przecież on sie przewraca przed kamerami. U Majewskiego. Śmieszne to jest! No po prostu można penc!
  • ~Wiesio 13 bicz na PiSiory
    (2011-10-19 06:53)
    Nie ma sie z czego śmiać. Polska podąża w kierunku "standardów" rosyjskich.
    Demokracja jest fasadowa.
    Oddaliśmy władzę złodziejom i zwykłym bandziorom wspomaganym przez poteżne koncerny medialne wypłukujące Polakom komórki mózgowe,
    Nie ma się z czego śmiać.
    Za głupotę trzeba będzie kiedyś słono zapłacić.

    K...a i złodziej dzisiaj w Polsce w modzie.
    K...a i złodziej Polską rządzą dziś.
  • ~Marek
    (2011-10-19 08:46)
    Przykre jest iż tylko w kabarecie można usłyszeć głos ludzi. U nas w mieście ludzie się śmieją z tych samych sytuacji, ale poza tym sza.
  • ~pytanko
    (2011-10-19 10:09)
    Dorzynanie przez "rz". Proszę zacząć zaglądać do słownika ortograficznego!
  • ~KERI
    (2011-10-19 21:53)
    No i mamy już oficjalną cenzurę. Plik został usunięty. Można jeszcze znaleźć na zagranicznych serwerach,
  • ~Adam
    (2011-10-20 13:33)
    Na temat dyktatora Tuska nic nie można mówić.
  • ~bokaj
    (2011-10-18 21:41)
    Ojej, ojej! Gdzie to nasze słynne ("najweselszy barak..." itd.) wysmakowane poczucie humoru?
    To dziś taka żenada jest kabaretem?
    Wrócic do Słonimskiego, Tuwima, Boya - uczyć się, uczyć!
  • ~re:@sebastian vel mirek vel marcin
    (2011-10-18 20:40)
    czyli TEN SAM POmatol w trzech odslonach!!! Zdecyduj sie na JEDEN nick
    uPOsledzony POdebilu!!!
  • ~rypioze
    (2011-10-18 21:17)
    Jedyny prawdziwy kabaret obok Engmą.