Inne

"Czwartek - rozładunek w Salt Lake City, niestety tym razem bez imprezy. Piątek - Sacramento i dwa razy Tracy. Peterbilt ma wymienione całe zawieszenie, głowicę, czujniki temperatury w mostach, no i oczywiście chłodnicę. Teraz 387 płynie po drodze niczym Cadillac De Ville z 69′, więc 2000 mil będzie czystą przyjemnością" - napisał 10 marca Kamil na swoim blogu www.oczamikierowcy.com.

Reklama

Kiedy śpi w przydrożnych motelach, w sieci można obejrzeć zarejestrowaną w ciągu dnia trasę. Kiedy rusza, forum na stronie pokazującej jego podróż ożywa. Internauci na czacie komentują to, co widać przez przednią szybę ciężarówki, pozdrawiają go i dzielą się radami.

Widać, że Kamil dobrze się bawi w podróży. Słucha głośnej muzyki, śpiewa na cały głos, żartuje rozmawiając przez telefon komórkowy. Wie, że jest obserwowany.

Zobacz transmisję z podróży Kamila po USA >>>

Reklama

Jak przyznaje na blogu, na pomysł nadawania obrazu i dźwięku z podróży wpadł przeszło rok temu, ale dopiero teraz stał się popularny w Internecie. A widzów przybywa. Rekord to około 400 osób jednocześnie oglądających jego podróż na żywo.