Elegancki garnitur, gustowne skórzane buty. Ostatnie zakupy europosła Ziobro mogą świadczyć o tym, że w jego życiu wydarzy się niebawem coś ważnego - spekuluje "Fakt". "W Sejmie aż huczy, że się oświadczył" - zdradza nieoficjalnie jeden z posłów Prawa i Sprawiedliwości.
Arkadiusz Mularczyk z PiS, najlepszy przyjaciel byłego ministra sprawiedliwości, powiedział, że chętnie zostanie świadkiem na ślubie kolegi.
Bulwarówka spotkała ostatnio parę na zakupach. "Długo spacerowali po sklepach z odzieżą w reprezentacyjnej galerii handlowej Złote Tarasy. Kupili bardzo elegancki garnitur i buty" - opisuje "Fakt".
- usłyszeli dziennikarze od polityka z partii Jarosława Kaczyńskiego. " - wtórował mu zanany poseł PO.
Obaj rozmówcy prosili o anonimowość, bo jak pisze "Fakt", doskonale wiedzą bowiem, że były minister sprawiedliwości nie cierpi publicznego roztrząsania spraw prywatnych. I to się potwierdziło. - uciął krótko dociekania "Faktu" Zbigniew Ziobro.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Powiązane