Inne
Reklama

Dzisiaj SuBo jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek na świecie. Dzięki występowi w brytyjskiej edycji programu "Mam Talent" zdobyła rozgłos i duże pieniądze. Mimo że nie udało jej się wygrać tego popularnego show, to i tak pnie się po szczeblach kariery w zastraszająco szybkim tempie.

Ostatnio została zauważona, gdy z uśmiechem na ustach wychodziła z jednego z brytyjskich banków. W ręku trzymała tajemniczy kwit. Podejrzewa się, że był to wyciąg z jej konta bankowego, na którym ostatnio pojawiły się miliony. Boyle dobrze wie, na co chce je wydać.

Piosenkarka chce zabezpieczyć szkocki dom, w którym się wychowała. "Susan poszła do biura rady miasta i powiedziała, że mimo tego, iż mieszka w Londynie, nie chce, żeby jej dom w West Lothinan został wynajęty" - powiedział Gerry, brat SuBo. "Wydaje mi się, że pracownicy byli trochę zszokowani jej widokiem, ale zapewnili ją, że nie mieli planów, aby komukolwiek wynająć jej dom rodzinny. Boyle planuje go teraz kupić, bo nigdy nie zapomni o swoich korzeniach" - dodał.

Susan aktualnie mieszka w Londynie razem ze swoim kotem Pebblesem. Jak mówi jej brat, powoli zaczyna przyzwyczajać się do nowego życia.