50-letni Marcinkiewicz zerwał z polską szarzyzną i na dobre wyniósł się z Gorzowa Wielkopolskiego. Zaledwie kilka dni temu sprowadził się do eleganckiego apartamentu w modnej wśród bogaczy dzielnicy Londynu. Nie jest sam - towarzyszy mu jego 27-letnia "Isabelle". On z Gorzowa, ona z podwarszawskiego Brwinowa - ale razem postanowili wieść życie w światowej metropolii.

Reklama

>>> Przeczytaj więcej o wybrance byłego premiera

Jak donosi "Fakt", w nowym apartamencie para urządziła dopiero kuchnię. Ale na razie to głównie były premier przesiaduje w domu. Jak przystało na nowoczesnego menedżera, uprawia home working, czyli pracę zdalną, przez telefon lub internet.

Marcinkiewicz ożywia się dopiero pod wieczór, gdy jego nowa wybranka wraca z pracy w biurze. Nie jeździ jednak autobusami czy metrem. Pod drzwi dowozi ją luksusowy mercedes z szoferem. A wtedy były premier wskakuje w elegancki płaszcz i rusza z ukochaną na przechadzkę po centrum Londynu - pisze bulwarówka.

>>> zob. także: Korzeniowski idzie w ślady Marcinkiewicza

Według "Faktu", Kazimierz Marcinkiewicz ma własną firmę doradczą, współpracującą z jednym z największych banków inwestycyjnych na świecie. Były szef rząduzarabia około 100 tysięcy funtów miesięcznie, czyli prawie pół miliona złotych.

>>>Więcej na eFakt.pl