Cały ranking - który publikuje dodatek "Faktu" o nazwie "Gwiazdy" - ma siedem pozycji. Pierwsze miejsce zajął Michał Koterski, któremu udało się przyssać do szyi Agaty Młynarskiej, do pleców Edyty Górniak i nóg Edyty Herbuś. Drugie miejsce zajął Janusz Józefowicz z pocałunkiem w usta teściowej. We Włoszech o takich gestach mówi się "pocałunek śmierci".

Trzecie miejsce zajął Michał Piróg, którego obcałowano dookooła głowy. Czułościami obdarował go przyjaciel, właściciel Utopii - modnego warszawskiego klubu.

Reklama

Na czwarte miejsce zasłużyli sobie gorącym pocałunkiem Danuta Stenka i Jan Frycz, a na piąte Doda, która przywitała się z przyjaciółką tak, jakby była jej kochanką.

Beata Kawka i Joanna Brodzik zajęły dopiero przedostatnie miejsce. Ich pocałunek był - zdaniem dziennikarzy - zbyt chłodny. O ile w ogóle można mówić o pocałunku, bo panie raczej pocierały się noskami.

Ostatnie, siódme miejsce w rankingu zajął Szymon Wydra wylizany przez fokę w programie "Gwiezdny cyrk". Jego przerażona mina mówi wszystko. Jednak, z drugiej strony, czego nie robi się dla sławy?!