Serial TVN będzie oparty na amerykańskim tytule "Brzydula Betty", który zdobył wielką popularność również w Polsce. Opowiada on o zakompleksionej dziewczynie, która dostaje pracę w prestiżowym magazynie o modzie. Tytułową brzydulę otaczają same piękności. Kontrast między nią a resztą pracowników jest ogromny. Mimo to daje sobie znakomicie radę w trudnej roli - opisuje "Fakt".

Reklama

Właśnie trwają poszukiwania aktorki, która zagra brzydkie kaczątko w polskiej wersji serialu. Pierwsze odcinki zobaczymy już we wrześniu, a emisja serialu planowana jest na kilka sezonów.

Która ze znanych i pięknych aktorek odważy się na taką rolę? - pyta "Fakt". Wielkie okulary, aparat na zębach i niemodna fryzura - rola brzyduli to dla ceniącej swoją urodę aktorki nie lada wyzwanie. Niewiele pań zgodzi się wyglądać aż tak nieatrakcyjnie - twierdzi bulwarówka. "Fakt" na swoich łamach przedstawia trzy aktorki, które zdaniem gazety mają największe szanse na otrzymanie roli Brzyduli: Joannę Jabłczyńską, Weronikę Książkiewicz i Małgorzatę Sochę. Jak dowiedział się "Fakt", poważnymi kandydatkami do roli są także Marta Żmuda-Trzebiatowska, Anna Cieślak, Marysia Niklińska i Magda Schejbal.