Martyna do tej pory zasłynęła jako kobieta nieustraszona, która wyrusza na dalekie wyprawy i wspina się na najwyższe góry świata. Ale od chwili, kiedy się dowiedziała, że jest w ciąży, najważniejsze stało się dziecko. Dziennikarka urodzi je za około dwa miesiące. I nie posiada się z radości, że będzie mamą.

Reklama

Baby boom w show-biznesie

Prezentarka, podobnie jak inne sławne kobiety, na dziecko zdecydowała się w chwili, gdy osiągnęła sukces zawodowy oraz dojrzałość życiową. Być może uległa także modzie na macierzyństwo. Niemal codziennie docierają do nas bowiem plotki o kolejnej szczęśliwej i bardzo sławnej mamie.

Cate Blanchett ma dwa powody do szczęścia. Pierwszym jest błogosławiony stan aktorki, drugim - nominacja do Oscara w dwóch kategoriach. Jessica Alba także nie kryje radości z faktu, że zostanie mamą. Obawia się jednak karmienia piersią i trądziku, który nęka ją od początku ciąży.

Jennifer Lopez i jej mąż Marc Anthony od dawna marzyli o potomku. Ich szczęście będzie podwójne. Aktorka urodzi wkrótce bliźniaki. Natomiast aktorka Halle Berry twierdzi, że nigdy nie czuła się tak dobrze i tak pięknie jak teraz, gdy w wieku 38 lat spodziewa się pierwszego dziecka.

Z Tomem Cruise'em jej się nie udało, ale nadziei nie straciła. Nicole Kidman niedawno oznajmiła światu, że za kilka miesięcy zostanie szczęśliwą mamą. Z kolei wiadomość o tym, że najbardziej pożądana para świata, która wychowuje czworo dzieci, oczekuje kolejnej pociechy. Przypadek Brangeliny jest dowodem na to, że do pełni szczęścia potrzebna jest liczna rodzinka.

Jennifer Love Hewitt i Anna Dereszowska zdecydowały się na dzieci w chwili, gdy ich kariera ustabilizowała się. Spokojne o swoją zawodową przyszłość, obie aktorki będą mogły poświęcić się macierzyństwu.